Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem látják...

A balosok miért nem látják be, hogy a cigány szavazókban van a jövő és nem lenézni kéne őket, hanem gesztusokat tenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sokszor elintézik annyival a kérdést, hogy a cigányok ostobák és ezért szavaznak a Fideszre. Viszont valójában az is tény, hogy a Covid előtti időszakig tényleg sokat javult az ők helyzetük is és ma már sokkal többen dolgoznak, mint 2010 előtt. Az, hogy pedig milyen eszközökkel szólitja meg őket a kormány, hogy Győzike és Kis Grófo kampányol nekik. Hát, ha ez a hatékony módszer és működik, akkor hülyék lennének nem kihasználni. A baloldal is nyugodtan tehetné ezt, ha leszállna a magas lóról.

jan. 25. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes, korábban mindig azzal jöttek a Fidderek, hogy a balosok cigány simogatók. Hogy változik a világ.
jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Elzavarni kéne őket nem gesztusokat adni b+. Legtöbb probléma velük van.
jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésedet elolvasva, lerí rólad hogy nem sok fideszre szavazó romát ismersz, és legjobb esetbe is max képeken láttad azokat a főleg Észak-Magyarországi településeket, ahol a fidesznek az ott mélyszegénységben élő cigányok között kiemelkedően magas a támogatottsága. Igaz, sokaknak átmosták már az agyát, vagy csak egyszerűen félnek, de hidd el lesz ott olyan bőven aki elmondja neked, hogy szerinte ki nézi le a cigányságot, pedig Orbánra szavaztak. De mivel tudom, hogy a közelükbe se mernél menni, elmondom neked, hogy aki lenézi a cigányságot az a fidesz. Csak menj végig egy ilyen falun, nézz rá a házaikra, beszélgess velük, és függetlenül attól, hogy ők így éreznek e, te is ráfogsz jönni, hogy ki az aki kihasználja őket. Szerinted a rosszabbik részüket, Kis Grofóval, Győzikével, két felessel, meg pár-tízezer forint segéllyel megvenni nem lenézés? De tudodmit, mindegy, mert nekik ez így jó, és páran büszkék is rá, viszont szerintem az a lenézés, amikor a kicsit halkabb becsületes többséget is pont ugyanezzel akarják megvenni, meg pár jó szóval, a helyi fideszes polgármestertől, vagy a helytartótól, hogy addig van közmunka amíg jó helyre szavazol, aztán ott vagy az van, vagy semmi. Neked van választásod, hogy bekajáld amit a fidesz mond, ők nem gondolják át, hogy miattuk vannak még mindig ebbe a helyzetbe, hogyha odaadják nekik azt a 3 zsák krumplit, meg pár liter tejet, pont akkor, amikor a gyerek már egy hete csak az iskolában evett, ilyen helyzetben téged sem érdekelnének az elveid. Úgyhogy gondolkodj el egy kicsit, hogy ki nézi le a cigányságot, és hagyjuk a balodalt, 14 éve a fidesznek, a társadalomba integrálódott vagy integrálható rétegnek, miért nem sikerült megteremtenie az esélyegyenlőséget? Mert nem akarja, mert így is 98%ot érnek el, hogy a kiskirály a hivatalba röhöghet rajtuk a markukba, aztán majd a falunapra jön a győzike, na, ki is nézi le a roma szavazókat?
jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Értem, hogy szeretsz hazudni, ez nálatok alap elvárás. De kíváncsi lettem, így elolvasnám mivel is mutatja ki szerinted a fidesz, hogy lenézi a cigányokat? Mert nyomod az üres szöveget tonnaszám, de valós dolog egy se volt benne.
jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy szerinted ebből mi nem igaz?
jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 Ha nekem szólt - mert nem címezted a kérdésed senkinek - akkor olvasd el amit leírtam! Ott van: "De kíváncsi lettem, így elolvasnám mivel is mutatja ki szerinted a fidesz, hogy lenézi a cigányokat?"
jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Miféle gesztust kellene tenniük?A FIDESZ nem tesz elég gesztust?Olyan kistelepüléseken észak magyarországon ahol a romák 90százaléka nem fizet semmiféle adót,következmények nélkül,jogosultak minden egyes település által adható segélyre,úgy hogy személyesen,felaranyozva,drága ruhákba öltözve adják a kérelmet be a hivatalba,azok meg vakok,és megállapítják hogy jár nekik.Vannak települések,ahol sok magyar,akár egyedülálló édesanya sem kap szociális alapon önkormányzati bérlakást,de bűnöző,vagy nem rászoruló romák kapnak,és sok mindent lehetne még sorolni,mert vannak bőven még dolgok,ennél jobban hova támogassa már őket a fidesz?Mielőtt jönnének hogy fajgyűlölő stb vagyok,elmondom hogy nem,csak azt látom hogy a magyarok termeljék ki az adóznivalót,dolgozzon,fizessen,hogy a romákat legye
márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
17es vagyok még hogy a romákat legyen miből segélyezni ebben a tetves országban.
márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!