Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok volna hogy Dr....

Gondoltátok volna hogy Dr. Orbán Gáspár Győző ilyen kis rafkós? Amúgy a pápás közös fotón miért nem lehetett rajta?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 26. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy fokkal jobb mint az ereszcsatornán menekülni.
jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Meglehetősen undorítónak tartom a Soros-sajtó és a dollárbaloldal rosszindulatú kötözködését egy szolgálatot teljesítő magyar katonával kapcsolatban.
jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem szakadt rád a plafon?


A felházas lmtq pluszos fiú szerinted önszántából csinálja? Kiveti a saját apja szegényt.

jan. 26. 23:44
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

#23:43

Ezaz öcsém, én vagyok a soros-sajtó...

Ezért néz titeket mindenki hülyének, látod?

jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
3: Miért, szerinted fegyverrel kényszerítik, hogy katona legyen?
jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#3: Neked amúgy mi a bajod? Bántott valaki? Esetleg beteg vagy? Vagy csak szimplán unatkozol? Nem veszed észre, hogy hiába gyártod/gyártjátok ezeket a kérdéseket a pár százas látogatottságú GYK-n, semmit nem értek el vele? A legújabb 2024-es felmérések is toronymagas Fidesz-előnyt mérnek. Szélmalomharcot vívtok és mindig alulmaradtok.

...de ha már gyerekek: miért nem beszéltek soha Gyurcsány fiacskájáról? Tudod, aki oxigénhiánnyal született és kissé gyagya lett. Valami speciális alapítványi iskolába kellett járnia, mert nem ütötte meg a normál tanulók szintjét. Kellemetlen sztori, ugye? Mint ahogy az is kellemetlen - ha már Orbán gyerekei kerültek szóba - amikor Demeter Márta azt állította, hogy Orbán lányát (Flórát) katonai repülőgéppel szállították Magyarországra. A baj csak az, hogy ez a kislány nem Orbán lánya volt, hanem egy névrokona. Demetert pedig a Bíróság 1,8 millió forintos pénzbüntetésre ítélte, amiért nem nyilvános adatokat osztott meg a FB oldalán és ezzel hivatali visszaélést követett el, a kicsinyes politikai céljai érdekében.

jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Felházat nem engedte neki a mini putyin.
jan. 27. 00:03
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
#4: Te amúgy kivel beszélgetsz? 23:43-kor speciel senki nem kommentelt. Idiot! :D
jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

#6

Függetlenül attól, hogy kicsoda Gyurcsány, rendkívül mocskos, aljas és undorító, hogy lehetséges betegségével élcelődsz. Ez lenne a keresztényi szeretet? Egy gyerek pocskondiázása, csak azért, mert az apjának a politikai szerepvállalása nem tetszik neked? Nem sül le a képedről a bőr? És még mielőtt visszakontráznál, csak szólok, hogy mielőtt elkezdenél Orbán Gáspározni, én gúnyoltam Orbán Gáspárt, meg egyik gyerekét sem. Én valójában sajnálom Orbán gyerekeit, hogy ilyen elmebeteg apjuk van, amely egy egész országot megnyomorít.

jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Á, úgy látom hogy az Orbán család kis meleg sarja a focis, keresztény hittérítős, katonai kalandja után beszállt igazi, nagybetűs nerenc patkánynak. :)
jan. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!