Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz a Európa legsikeresebb...

Fidesz a Európa legsikeresebb politikai pártja?

Figyelt kérdés
2010 óta veretlen.
jan. 28. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
A saját berkükben igen.
jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező: nem tudom, mekkora településen dolgozol, de valószínűleg ez (kire szavazz) inkább a kisebb településeken/falukban lehet kérdés, különösen ott, ahol ez sokat nyom a latban (kevés szavazat nagy különbséget eredményezhet).


...és választási, különösen országgyűlési választások közelében kell ilyesmit keresni, ez egy év alatt (ami nem választási) biztosan nem derül ki.


Én saját bőrömön ezt nem tapasztaltam, de nem is olyan helyen vagyok, ahol ez könnyen elharapózik.

Viszont láttam TV2 kire szavazz felszólításait, ami alapján nagyon is el tudom képzelni, hogy nem csak a televízióban tették meg ugyanezt a kényszerítést (látszott, hogy többeknek annyira kínos volt, hogy gyakorlatilag a megélhetését kockáztatta volna) - szégyen.

febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 hypno ***** válasza:
75%

Az orosz meg a fehérorosz kormánypárt sokkal sikeresebb.

Sőt, ha Azerbajdzsánt Európához számítjuk, akkor az ottani elnöknek még Putyin is csak jelenthet

febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#12 Konteó, kisvárosban meg faluban sincs ilyen hülyeség amit feltételezel. Senki sem szól bele abba, hogy hova szavazzunk, én sem szavaztam soha a fidesz-re, senki sem rúgott belém a munkahelyen (fideszes önkormányzatnál), de még csak számon se kérték. Ez mindenkinek a magánügye.
febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi európai országokban is eltaposták volna az ellenzéket, akkor más országok kormánya is ennyire sikeres lenne. Ha a többszöri újraválasztást sikernek lehet nevezni, mert a fideszkormány gazdaságpolitikája viszont nem sikeres és az európai külpolitikája sem.
ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, nyalonc kérdező. Nektek jobb nem is kell
ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!