Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én bal vagy- jobboldali vagyok?

Én bal vagy- jobboldali vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Gyűlölöm a nácizmust és a kommunizmust is.

Gyűlölöm a muszlim vallást, "Save Europe" ideológiát tudom erősíteni. Bevándorlásellenes vagyok abban az esetben, ha muszlim a bevándorló. Szerb, ukrán bevándorlókkal semmi bajom nincs. Gyűlölöm a palesztinokat, Izrael támogatom teljes mértékben.

LMBTQ jogokkal szemben támogató vagyok, támogatom a gyerekvállalásukat, hiszen tudom, hogy egy anya vagy egy apa jobb mint 2 anya vagy 2 apa, de nem minden esetben, és inkább legyen 2 szerető apa, mint 0 szerető szülő.

Nyugati orientációm van, tehát Dunától minden Nyugat-Európa, Magyarország nyugat része. Legnagyobb szövetségesünket Csehországban, Lengyelországban, Olaszországban, USAban és UKban látom. Orosz és- törökellenes vagyok, két barbár ázsiai nép.

Ami az orosz-ukrán háborút illeti,Ukrajnát támogatom, de jelenlegi szankciózás nem jó.

Római hagyományok tisztelője vagyok, és tisztelem a kereszténységet is, habár nem vagyok hívő, így Szombathely (Savaria) és Győr (Arrabona) kulturálisan tolnám előle.

Romakérdésben támogatom az integrációt, de muszáj segíteni és egyben kényszeríteni őket a munkára. Nyomort nem támogatni kell segélyből hanem ki kell őket emelni.

A nők egyenjogúságában nem hiszek, nőknek a konyhába a helyük. Nők nem tölthetnek be vezető szerepet, mert fenimizmus egy borzalmas ideológia. Nők a férfiakat megalázzák, és általában megcsalják a párjukat. Szanalmas, hogy női férfi egyensúlyt akarja romba dönteni.



jan. 28. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gazdaságilag jobboldalni, vagy társadalmilag, a társadalmi tengelyen nehezebb besorolni, de valahol középen álhatsz, de inkább jobbra. amit a nőkről mondtál, abból a szempontból pedig szimplán egy agyhalott.
jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 Nők azért vannak hogy a férfit támogassák abban, hogy építsen, vezessen. Nő szül, gyereket nevel, lelkileg támogat, gyógyít, és igen eltartott.
jan. 29. 13:40
 13/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? F/l?
márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj jobb-baloldalban gondolkodni, akkor kb enyhén jobboldali. Amúgy azt leszámítva hogy nem támogatod a nők egyenlőségét W minden
márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy W minden?
márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

W=winner

W minden=jó véleményed van mindenről

márc. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek a muszlim vallásról sincs jó véleménye.
márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de
márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Gyűlölöm a muszlim vallást"

Rossz véleménnyel van róla.

márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a “jó” alatt nem pozitívat kell érteni, hanem helyest
márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!