Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pedagógusok : Elégedettek...

Pedagógusok : Elégedettek vagytok az új megemelt béretekkel?

Figyelt kérdés
Ma jöttek ki a bérpapírok. Aki nem pedagógus az megkérem ne szavazzon

jan. 29. 15:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
37 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 DominikX ***** válasza:
81%

Egyelőre megfelel. Szomorú az, hogy további értékálló fizetéseket nem vezettek be.

Igy simán megcsinálhatják azt, hogy 2027-ig nem emelnek semmit.

jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
66%
Képzelem ide hány pedagógus fog válaszolni...😂😂
jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Aki nemet írt és pedagügus, nem szűklátókörű ellenzéki szavazó, akinek semmi sem jó kíváncsi lennék mivel érvelne
jan. 29. 16:15
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

Én csak holnap látom meg, hogy mennyi. Feleségemnek, aki rendszergazda (Ped. I. fokozattal) nem emeltek semmit, maradt szakmunkás minimálbéren (szakképzésben). Na, ő nagyon ki van akadva, mert számított rá.

Azt mondták, hogy szakképzésben ismeretlen fogalom a "nevelés-oktatást közvetlenül segítő" munkakör. Pedig a kormány is használta ezt a fogalmat a szakképzzésre vonatkoztatva, és ígérte, hogy lesz béremelés: [link]

jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
23%
Igen meg vagyok elegedve, kellemeset csalodtam, mert azt hittem kevesebb lesz az inflacio miatt. Ehelyett sokkal de sokkal tobbet adtak mint amire szamitottam igy tobbet viszek haza a gyerekemnek. Olyan jo erzes. Hallgatok a fideszre, szavazok a fideszre.
jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Ez a pedagógusokról szól. A ped asszisztensek sem kapnak most mert sokan vannak, ahogy a rencergazdák is. Most a pájaelhagyó pedagógusokat kell megfogni. Sikerül is, mert már most kétszer annyian jelentkeznek
jan. 29. 18:27
 7/49 anonim ***** válasza:
30%
akkor magyarorszag elore megy meg is
jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
69%

" akinek semmi sem jó kíváncsi lennék mivel érvelne"

Például, hogy továbbra is az X évvel ezelőtti fizetéshez vannak rögzítve a tanári fizetések ezért most emeltek kicsit aztán majd megint az inflációval csökken.


Egyébként konkrét összegeket még nem lehet tudni, különösen mert sokaknak a fizetése ki van egészítve a minimumra amit az emelés miatt már nem kell és így a pótlékok elvesznek és összességeben nem sokkal többet kapnak.


(azt leszámítva, hogy a tüntetéseknek továbbra is csak egy kis részét tették ki a bérkövetelések)

jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy most megemelték látványosan a tanári fizetést, de most sok évig csönd. És 2-3 év múlva ez a fizu megint sz*rt se fog érni, és kezdődik majd megint az egész huza-vona előröl.
jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
9 Az megvan, hogy 2 év mulva 2026-ra 800k-es átlagfizetést adnak? A mai Dk anno MSZP-SZEDSZ hol csinált ilyet ?
jan. 29. 20:01
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!