Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz olyan hogy a Retro...

Mikor lesz olyan hogy a Retro vagy a Petőfi Rádió játszik mai világslágert?

Figyelt kérdés

Furcsának tartom hogy a Petőfi Rádió 2023. 10. 01. óta kizárólag Magyar zenét játszik, a Retro Rádióban csak 1960-2010 zene van. és erre még soha nem volt példa.


2024 és azután is lesznek világslágerek de azokat nem fogják játszani országosan Magyarországon, mivel a Rádió 1 nem fogható az egész országban, de Petőfi és a Retro igen.


Ahol én lakok (Sümegprága) sincs Rádió 1.



jan. 29. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom a Retro azért Retro, mert régi zenéket akar játszani a Petőfi meg magyart. Online nem tudsz rádiót hallgatni?"


Hát mondjuk nekem irodában muszáj Retrot hallgatnom, és bár a 90-es évektől játszanak zenéket, rengeteg 2000 utáni zenét is adnak, szóval azon sem lepődnék meg, ha egy nap már mai slágereket is adnának.

márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
Minek rádió abban a korban, ahol a neten azt hallgatsz, amit akarsz, reklám nélkül?????????????????????
ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Miért kéne minden rádiónak minden igényt kiszolgálnia? Ők úgy döntöttek, hogy nem játszanak ilyeneket, hanem mást játszanak. Az ő dolguk, nem? Ha te csinálnál egy új rádióadót, azt akarnád, hogy előírják neked, hogy ott milyen zenéket játssz?


"Minek rádió abban a korban, ahol a neten azt hallgatsz, amit akarsz...?"

Ha semmire sem lennének jók, már rég megszűnt volna az összes. Ehhe képest elég sok rádióadó van. Mert tudod, van olyan, hogy nincs net - rádió viszont attól még van.

ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

13:


11-es vagyok.


Az a probléma, hogy Retro konkrétan hlyének nézi a hallgatókat, és lehet, hogy jól is teszi, mert az egyik leghallgatottabb rádió.


Nekem nemcsak azért fáj, hogy nálunk is szól irodában, mert rühellem Bochkort vagy túlértékelt régi zenéket, hanem mert pl. kb. 40 számot ismételgetnek évekig.

az is szánalmas, hogy a levitézlett, végtelenül ostoba, de legalább beképzelt Bochkort még mindig milliókat kereshet Annettal Gyurikával meg többi idiótával, akik egy ideális világban a polcokat töltenék fel egy hipermarketben.

2024-ben nem azt kéne nyomatni a rádióban, hogy tájékozatlan, sportból felmentett majmok transzneműeken/sziámi ikreken élcelődnek, vagy azon röhögcsélnek, hogy ki hogy követett el biztosítási csalást a múltban.

ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

"azért fáj, hogy nálunk is szól irodában, mert rühellem"

Más irodákban meg pont őket szeretik, az ilyen témákat, meg azt a negyven számot. Nem muszáj pont őket hallgatni.

ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
A rádió is a hülyítés eszköze, aki hagyja, az csak hülyítse magát
ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
Ki hallgat manapság rádiót?
ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"A rádió is a hülyítés eszköze"

Meg az internet. Akkor?...

ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
2031. 12. 18-án este 6.30-tól 7.50-ig. Aztán híreket mondanak majd.
ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:

Szerintem sosem.

Nem ez a célközönség.

ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!