Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összességében kijelenthető,...

Összességében kijelenthető, hogy Orbán az elmúlt évtizedek legrosszabb miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Alatta romlott leginkább a magyar gazdaság, romlott meg a viszony a legtöbb baráti országgal, a szövetségeseinkkel, nála a legmagasabb a korrupció, és most a legrosszabb mind az oktatás, és mind az egészségügy.
jan. 30. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyik legrosszabb.....vagyis az egyik rossz a sok közül.
jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Igazából az elmúlt évszázadé.


Az általa okozott mentális, anyagi, társadalmi károk egy jó vezetés alatt is fél évszázad lesz helyrehozni.


Konkrétan ha holnap leváltaná pl Széchenyi a legnagyobb Magyar orbánt (természetesen a kornak megfelelő tudással) akkor is 30-50 évébe telne hogy elérjük azt a szintet ami rendszerváltáskor volt.

jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Én igazából az elmúlt 100 év legrosszabbjai közé teszem, számomra egy szinten van Horthy-val, Kádárral és Rákosival, mivel egyenszinten beszélhetünk a népesség eltűnéséről, csak Orbánt önszántunkból akasztottuk a nyakunkba, még a fent emlitetteket legtöbb esetben Moszkva tette.
jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Kíváncsi lennék, hogy a kérdező kit tart a legjobbnak?:)
jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
Bármit ki lehet jelenteni, szólásszabadság van.
jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy Orbán Viktor hazaáruló.
jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezőcske...ki volt a legjobb? Csak van egy rangsorod...
jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Kártékonynak mondanám inkább.
jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
Gyurcsány se volt semmi. Szerintem ő rosszabb volt. Az idő múlásával megszépülnek az emlékek, ez sok embert becsap.
jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

9, ez nem igaz. Gyurcsány Ferenc közelébe nem volt ahhoz a pusztitáshoz, amit Orbán művel.

Az államháztartási hiányon, az infláción, a forint árfolyamon keresztül tökéletesen látszik, hogy Gyurcsány Ferenc messze jobb miniszterelnöke volt az országnak, és ezt úgy irom, hogy az életbe nem szavaznék még egyszer rá, de össze nem tudom hasonlitani az ő idejét, ahhoz a trágyához, ami ma van.

jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!