Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, KDMP-sek ti...

Fideszesek, KDMP-sek ti hogyan magyarázzátok a 7. parancsolatot a 10 parancsolatból?

Figyelt kérdés

Segítek: ez a "Ne lopj" parancsolat.

Pl bizonyos embereknek szabad például Lölő bácsi, de másnak nem...Vagy mégis hogyan?



#Ne lopj!
jan. 31. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván az ő kutyájuk kölke, így elnézik hogy nekik is jut valami a koncból.

De amennyire tudom helyi szinteken ahol vannak még ténylegesen KDNP-s képviselők, elég sok a nézeteltérés a fideszesekkel.


Meg aztán tudod, "még mindig inkább a lölő lopjon mint a gyúcsány."

jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt a kérdést úgy látom, hogy egyrészt előállhatnál valami bizonyítékkal, hogy Mészáros lop... mondjuk jelentsd fel.

Másrészt azt is látom, hogy a politikai palettáról nem tudok olyanokat mondani ( ideértve az EU vezetést is!!), akinek nem maga felé hajlik a keze, ha érted.

Ezzel az erővel akkor kezdhetjük a 90 es évek privatizációjával, ott te tudod hányan lettek akkor (!) tíz és százmilliomosok?

Vagy utána olvashatsz, hogy mi történt az úttörő vagyonnal, amikor Gyurcsány Ferenc volt a DEMISZ vezető. Hogy nyúltak le iszonyatosan nagy vagyont ( csillebérci úttörő tábor, KISZ székház, sztb.)...

Szóval ja!

jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ó kérdező, azért a "ne hazudj" és a "mások tulajdonát ne kívánd" parancsolatokat se felejtsd ki.
jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%

Mi az a KDMP?

Irigylem a liberálisokat, rájuk semmilyen törvény nem vonatkozik. Így mondjuk könnyű.

jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Pontosan mit lopott el Mészáros, és mi erre a bizonyíték?
jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok nagy keresztény, sőt, de azért ezt nem olyan nehéz betartani, nem is szoktam lopni. Szóval részemről rendben vagyok.
jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Szánalmas ahogy itt véditek lölőkét kedves fidesztálibok.


Még is milyen bíróság elé lehetne állítani? A bíróság aki elé állítani lehetne annak a másik bűnözőnek a zsebébe van, aki gazdaggá tette a félanalfabéta gázszerelőt.

jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Meg hogy magyarázzák úgy a másik többi 8-at...


Bár az 1. parancsot ("Uradat, Istenedet imádd és csak neki szolgálj") elég jól megvalósítják, csak Istent ki kell cserélni Orbánra, a hatalomra vagy a pénzre.

De vannak itt nehezebek: ne ölj, ne paráználkodjál, ne hazudj és mások becsületében kárt ne tégy, más házastársát ne kívánd...

jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
A világon mindenhol teljesen normális, hogy az egyes pártok, pártszövetségek létrehoznak maguknak egy stabil pénzügyi hátteret, enélkül nem lehet politizálni. Ez a háttér ugyanúgy megvan az európai országokban (a németeknél főleg), mint az USA-ban, Kanadában, megvan az arab világban, Japánban, Koreában. Lölőt Simicska helyére építették fel, kellett egy számukra megbízható ember, akit pórázon lehet tartani és névleg kezeli a párt háttérvagyonát. Magyarországon az ellenzéknél is megvannak a pénzemberek, akik a 90-es években a baráti privatizációnál nagyon jól jártak és azóta is támogatják a baloldali elitet és vissza, őket hívják "vörös báróknak".
jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#7 "Szánalmas ahogy itt véditek lölőkét kedves fidesztálibok"

Mit vársz tőlük? A szolgavér kötelez.

jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!