Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor holnaptól szabad...

Árokpart kérdése:

Most akkor holnaptól szabad ugyanúgy pl. Petíciót írni bármiért mint eddig vagy ez is változik?

Figyelt kérdés
A Szuverenításvédelmi törvény életbe lépésével kapcsolatban kérdezem. Tehát pl. a kormány Facebook-os oldalán meg szabad továbbra is megfogalmazni bizonyos dolgokért, kérést, petíciót vagy nem. Aki esetleg maximálisan jártas ebben a témában tudna esetleg válaszolni? Köszönöm szépen!
jan. 31. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bármit szabad, ha nem kapsz érte külföldről pénzt.
jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A petíció teljesen ártamatlan, miért ne? Nem jogi aktus, egyszerű felesleges gőzkiengedésre szolgál a kezdeményezők, aláírók számára. Csak petíciós gyűjtőoldal van jó sok, azok mindegyikén sok petíció.
jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Árokpart, mi lenne ha végre elolvasnád a törvényt?

A múltkor már a linket is betettem neked, mert akkor is baromságot kérdeztél róla.

De nyilván eszed ágában sincsen elolvasni, akkor nem lehetne hülyeségeket kiírni róla kérdésként.

febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PMC Wagner ***** válasza:
Kérdező a törvény arra vonatkozik ha külföldről van finanszírozva egy adott szervezet stb. ilyesmiből talán egy maréknyi ha volt az országban
febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Egyik válaszolónak se higyj, nekem se.

Itt majd Lánczi Tamás és a fekete autó lesz az, aki megmondja, mit szabad és mit nem.

febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: én sem örülök annak, hogy ismét csorbulnak a szabadságjogok, de ez tényleg egyértelműen CSAK a külföldi finanszírozás ellen van. Szerintem az sem jogos! DE! Meg kell nézni Oroszországot, pontosan ugyanilyen az ottani "ügynöktörvény" azt másolják! Miféle fekete autó kéne, pénz nélkül ki tudna működni? A 444 és hasonló ellenzéki médiumok folyamatosan adományért kuncsorognak, fizetőssé teszik a cikkeket! EU-s országban lehetetlen bármiféle fekete autó. Annó a médiahatóság is teljhatalmú cenzúra jogot kapott, azt sem használják ki.
febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!