Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Magyarázzátok már...

Fideszesek! Magyarázzátok már el hogy miért nem engedi be a magyar kormány Svédországot a NATO-ba?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, mi az indoka?


Nem olyan rég még azt mondta Orbán Viktor hogy nem Magyarország lesz az utolsó NATO tagállam aki nem engedi be Svédországot a szövetségbe. Erre mi lett? Hát valahogy mégis mi maradtunk azok.


Ez a Canossa-járás amit a kormány követel a svéd kormánytól az már nevetséges!

("Ha Svédország NATO tag akar lenni jöjjenek el ide")


Vagy esetleg a Kreml ezt parancsolta?



febr. 6. 23:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%

"sokszor túloznak az origónál"


Hát bárcsak ennyi lenne, de szerintem azon jócskán túl vannak. Túlzás, leegyszerűsítés, részrehajlás minden médiában van. Az Origo viszont már nem is igen törődik a valósággal.


"érvelni az európai parlamentben a magyarországnak szánt uniós források ellen már túlmegy a kritikán"


Elfogadom, ugyanakkor magyargyűlölet? Hát ekkora ripacskodást én elképzelni sem tudtam volna... Gyanítom, a magyar kormány sem "svédgyűlöletből" nem engedi Svédországot a NATO-ba.


Az uniós források érdekes példa. Ha mondjuk Magyarország érveket hoz fel az ellen, hogy Svédország miért nem való a NATO-ba, és felszólítja a svéd kormányt, hogy ezen és ezen a ponton javítson, ha NATO-taga akar lenni, abban én nem látnék kivetnivalót. De ilyen pontokat én nem hallottam, csak kb olyasmit, hogy "ha tényleg be akarnak lépni, akkor ide jönnek és bocsánatot kérnek". Mint valami gengszterfilm.

febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!