Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mire szavaztok a...

Fideszesek mire szavaztok a pedo mosdató ügyében?

Figyelt kérdés

A fidesz már méri a híveket, ugye ők heti 2x közvélemény kutatnak az adónkból. Most nagyjából ilyeneket kérdeznek telefonon.


"Hallott-e arról, hogy Novák Katalin köztársasági elnök tavaly áprilisban kegyelmet adott a bicskei gyermekotthon egykori igazgatóhelyettesének?


Hallott-e arról, hogy Varga Judit akkori igazságügyi miniszternek is ellen kellett jegyeznie a kegyelmi döntést?


Ön szerint Varga Judit igazságügy miniszterként felelősnek tekinthető, vagy nem az ügyben?


Egyetértene-e azzal, ha a parlament felülvizsgálná az elnöki kegyelem intézményét a gyermekek ellen elkövetett bűncselekmények esetén, mint amilyen a pedofília, és nem adna módot a kegyelemre?"


Mire szavaztok fidderek, menjenek orbán női? Gáz a helyzet ugye, mert csak orbán kérését (parancsát) teljesítették és ők vigyék el a balhét? Vagy más is adhatott nekik parancsot? Na ugye!

Vagy van bárki, aki szerint olyan kegyelmi kérvényt írt valaki a k.endre helyett, hogy mindkét krokodil megkönnyezte?? :DDD Naneeee



febr. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mire észreveszed,a FIDESZ-re.
febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mondjanak le és kapjanak elzárást! A hazi őrizetet nálam is letölthetik.
febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Az 1-es 🤡 szerint:


Csak a Fidesz!!!


🤡🤡🤡 Ezt szűrted le az újabb napvilágot látott aljas ügyük kapcsán?? Sajnálok minden ilyen lumpenprolit, nem tudom anyjuknak nem volt teje, apjától kapta a zacskós tejet, vagy mitől lettek ilyen...

febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Leszűrtem az eltelt 13 évben mindet.

Szerintem te is látod, hogy mi maradt a szűrőben.

febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
4 Én is leszűrtem, egy bájerféle lumpenproli vagy.
febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kegyelmet adtam volna.. a gyerek az gyerek
febr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!