Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal az ageista...

Egyetértesz azzal az ageista megközelítéssel, hogy a kormány csak a kiskorú áldozatok sérelmére elkövetett bűncselekmények esetén törölné el az elnöki kegyelmet?

Figyelt kérdés

Mennyivel indokoltabb meghagyni ezt a jogot a pl. nyugdíjasok sérelmére elkövetett bűncselekmények elkövetői esetén?


Miért kell az idősebbeket másodrendű állampolgárnak tekinteni?



febr. 8. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Nem értek egyet ezzel én sem
Én egyetértek vele
Nem tudom eldönteni
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy segitség ez a már megrontott magyar családoknak.


hestagmondjonle.

febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok meddig tartotok ki, meddig tartjátok életben ezt az ügyet. 14 nap?
febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2:


Rossz hírem van. Ezt a Fideszfülbevalós Töltőtoll-szerelmed nem fogja elvinni szárazon. Nem azért, mert Fidesz-mérce szerint rosszat tett, hanem mert szavazatvesztést okoz, az pedig a Fideszmaffián belül minden mást felülír.

febr. 8. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 Egyszer előfordult, hogy megtetszett Katyi. Ha mindentől elvonatkoztatunk sokkal jobb nő, mint Szentkirályi Alexandra. Talán a mosolya teszi azzá, mondjuk nem nehéz úgy viháncolni, ha az ember 4 millát keres munka nélkül.


A hozzászólásom arra irányult, z egy új balhé után itt is elfelejtik, ahogy kaletát is elfelejtettétek, már nincs kérdés róla. Egy egyszerű embert meg évekig a bőrtönben lenne, de kaletájukat nem ítélték letöltendőre, de egy mezei embert évekre erzárnának.


Másrészt katyi a küldetését végrehajtotta, ennyi kis idő alatt. Gondtalan nyúgdíjas évei lesznek top nyugdíjjal.

febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:

Mivel az elnöki kegyelem nem egy kötelező jogi aktus, nem kellene vele szórakozni.


Egészen addig, amíg nem alkalmatlan fideszes elnökök és miniszterek gyakorolták, nagyszerűen működött mindenféle tiltás és korlátozás nélkül is.


Nyilván az elődöknek volt erkölcsi és jogérzékük is.

febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!