Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme holnap tüntetni a...

Van értelme holnap tüntetni a Sándor palota előtt?

Figyelt kérdés

Az én éveim, amiért nincs:

1.NK csak egy aláíró báb, felső utasításra írt alá... Ha le is mond, sztm le fog, a helyére raknak egy másik aláíró bábot.

2.Nincs igazi ellenzék (fidesz által fizetett megélhetési politikusok vagy bfszok vannak) és úgysem tudják fenntartani ezt a tüntetés sorozatot, témát hosszú távon, pláne, ha Katit OV lemondatja

3. A kormányváltás nem jön el, egetrengető változás nem lesz sem az EP, sem a 2026-os választáson, mert a választási törvények alapján a narancs demokratikusan nem leváltható


Úgy gondolom, hogy reálisan látom a dolgokat, így a tüntetésnek értelmét sem látom. Mások mit gondolnak?



febr. 8. 20:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Nincs! Az érveim: Mert a liberálisnak hazudott csőcselék hazudozik össze-vissza nem is volt pedofil és ezt már mindenki tudja a csőcseléken kivül!
febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Van.

Csökken a párt reputációja, ha megint új köztit kell választania.

febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen! Nem az ő elküldése jelentene megoldást, de lehet, hogy most már az övé sem.
febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
"felső utasításra írt alá..." Nem követem annyira, de kinek az utasítására adott kegyelmet? Miért volt fontos az, hogy pont ez a személy kapjon kegyelmet?
febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

#1

Gondolkozz el egy kicsit, azon, amit írtál!

febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

Semmi értelme, úgysem változik semmi. Ha kimennének legalább százezren... de annyian meg nem fognak.

Kedves 1-es! Nem sül le a bőr a képedről? Kit érdekel, hogy nem volt pedofil? Egy pedofilnak falazott, az áldozatokat kényszerítette, hogy vonják vissza a vallomásukat. Hallatlanul ocsmány és undorító gaztett ám ez is. Persze, tudom, hogy nálatok a Megafonnál a jóerkölcs szikrája sem található meg, úgyhogy ez is simán belefér...

febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4: az egy igen magas polcon lévő valaki lehet, úgyhogy nem fog kiderülni.
febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
4. Mert állítólag fideszes rokon barátja volt.
febr. 8. 21:03
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
2. És mi értelme, ha egyébként ez a párt demokratikus úton nem leváltható ??!!
febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

#1: Az ítélet szerint ő volt az,


akinek tudomása volt arról, hogy az igazgató több gyereket is molesztált,

aki megírt egy hamis vallomást az egyik gyerek nevében ezzel a szöveggel: „én kitaláltam, hogy közösen kivertük a nemi szervem és hogy ilyet más gyermekkel is csinált már. Igazság az, hogy nem húzta le a nadrágom és nem fogta meg és nem verte ki.”

aki ezt a hamis vallomást a saját irodájában a pedofil igazgató jelenlétében akarta aláíratni az érintett gyerekkel,

és akit mindezért 3 év 4 hónap börtönre ítéltek első és másodfokon is.


Baj ha szerinted morálisan belefér neki kegyelmet adni.

febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!