Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történhetett Pálinkás...

Mi történhetett Pálinkás József professzor úrral, hogy így szembefordult a Fidesszel?

Figyelt kérdés
febr. 9. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Rájött, hogy kik ezek.
Megvette kilóra Soros.
Megvette kilóra Gyurcsány.
Megvette kilóra Gyurcsány, de Soros pénzéből.
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy te átaludtad az elmúlt éveket.

2022-es választásokon már egy másik pártot alapított és annak a színeiben ellenzéke volt a Fidesznek.

febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Már nem Soros, nem Gyurcsány a főge(i, hanem Pressman.


Ha már nyomod bullshitet legalább naprakész legyél. Figyelj a pártközpontból jövő napi direktívákra.

febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1, Akkor nem is fordult szembe a fidesszel? Mert ha valaki korábban a fidesz kormány minisztere volt, majd egyszer csak kritizálni kezdi őket, és pártot alapít, akkor az illető nem fordult szembe azokkal, akikkel korábban szövetségben volt? Ráadásul nem másik pártot alapított, hanem saját pártot, nyelvtanilag ez így helyes. Másik párt szófordulat akkor lenne helyes, ha a fidesznek alapítója lett volna. Szóval nem az van, hogy én átaludtam bármit is, hanem az, hogy te nem tudsz és nem értesz magyarul. Van ilyen.
febr. 9. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

#2-es, ha a kérdezőnek az első válaszlehetősége az, hogy "Rájött, hogy kik ezek." (Mármint a Fidesz.), akkor szerinted a Fidesz központból kapja a kérdező az utasítást.


Úgy látom ma a legnagyobb zseniket fújta ide a szél. Vagy pedig nem értik az iróniát. Ami viszont über-mega szánalmas. Én értettem.

febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4, Nem egyetemet végeztem, nem is egyet. Neked mi a legmagasabb iskolai végzettséged?


De próbáljuk újra. Ha Pálinkás József 2001-2002-ben a fidesz oktatási minisztere volt, majd 2022-ben már ellenzéki, ahogy te is írod, akkor szembefordult velük, vagy sem?


Egy igen vagy nem válasz elég! Lássuk!

febr. 9. 13:52
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen még bele akar nézni a tükörbe..
febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
#1 Fullban nyomod ugyan, de a "Miért fordult szembe velük?" kérdésre értelmetlen válasz az, hogy "Mert alapított egy pártot.", akárhogyan is csűröd-csavarod. Azért fordult velük szembe, mert alapított egy pártot? Komolyan?
febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

#6 Kérdező, fárasztó vagy és beképzelt. Tényleg úgy hangzik a kérdésed, mintha szerinted most fordult volna szembe. Nem nyelvtanilag, hanem a beszédhelyzet okán: akkor szoktunk meglepődni valamin, amikor történik, nem évekkel utána.


Én azt vártam volna tőle (fizikatanárként), hogy akkor fordul szembe a Fidesszel, amikor oktatási miniszter lett, miután a történelem szakos Pokorni visszavágta az összes természettudományos óraszámot, hogy visszavon ezekből valamit.

febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
8# SzembefordulT az múlt idő, ott a t a végén, mint múltidő jele. Ezt fizikatanárként, de egyszerű nyolc elemivel is illene tudni. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy a jelenre gondol a kérdező. Miért gondolna a jelenre, ha Pálinkás szembefordulás a múltban történt?
febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is világos volt a kérdés, +1.
febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!