Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz abban, hogy Novák...

Egyetértesz abban, hogy Novák Katalinnak és Varga Juditnak le kell mondania és el kell tűnnie a politikából?

Figyelt kérdés
febr. 9. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

#9

Pontosan erről van szó.

Bárki el tudja hinni azt, hogy ez a két nő találta ki, hogy kihozza a börtönből azt az embert, aki nem is kérte?

febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11)A kegyelem idején már kint volt a börtönből
febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

@12 hazi orizetben

Volt mar Magyarorszagon olyan pedofilsegito, aki hazi orizetben tolthette a bunteteset?? Vagy ez a pali az elso?

febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
13) Én úgy tudom, hogy nem bűnpártolásért itélték el.
febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

13

Nincs olyan szó, hogy pedofilsegito !

febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Az ítélet szerint K. Endre volt az, akinek tudomása volt arról, hogy az igazgató több gyereket is molesztált, aki megírt egy hamis vallomást az egyik gyerek nevében ezzel a szöveggel: „én kitaláltam, hogy közösen kivertük a nemi szervem és hogy ilyet más gyermekkel is csinált már. Igazság az, hogy nem húzta le a nadrágom és nem fogta meg és nem verte ki.”. Aki ezt a hamis vallomást a saját irodájában a pedofil igazgató jelenlétében akarta aláíratni az érintett gyerekkel, és akit mindezért 3 év 4 hónap börtönre ítéltek első és másodfokon is.


Tehát egy pedofil bűncselekményben bűnsegédként ítélték el. Nyugodtan mondhatod rá, hogy pedofil. Ha rablásban veszel részt bűnsegédként, akkor rabló leszel.

febr. 9. 21:20
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tilos kiverni a gyíkot
febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez csak a jéghegy csúcsa egyébként. Derülnek majd ki még meredekebb dolgok is, csak ezekhez az infókhoz még idő kell.
febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17

A magadét maximum.

febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Orbánnak kellet volna lemondania.
febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!