Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az O1G -hivők szerint konkréta...

Az O1G -hivők szerint konkrétan(!) kinek/kiknek kellene vezetnie az országot, a jelenlegi döntéshozók helyett? Miért lenne jó azokat beszavazni akik az önkormányzatokat '19 óta lepusztitották a semmitevésükkel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy le kell váltani a jelenlegi kormányt és akkor kánan lesz. Ok. És ki kerülne hatalomra a grál lovagok vagy a jótündérek?


Kikre váltsuk le? Azokra akik '10 -be egy csődtömeget hagytak az országra? Illetve azok akik '19 óta az új önkormányzatoknál a lerohasztás és a semmittevés politikáját csinálják, és koncért egymással acsarkodnak?

A roncskoalició nyugodtan hagyná, hogy egy új ellenzék átvegye a helyüket? Mert önként nem adnák át még az ellenzéki poziciókat sem.


Sokáig Én is kommenteben nyomtam az O1G-t, meg a lölözést,aztán amikor '19-ben hatalomba kerültek a mélydemokraták akkor rájöttem: EZEK UGYANAZOK. A koncok/poziciók elosztásán, és az üres semmitmondó facebook posztok írásán kivül, "Nem csináltak semmit".

❗️❗️❗️❗️ Kormánynak lennie kell, szerintem ebben egyetérthetünk!

A két rossz közül talán még mindig a mostani brigád a kisebbik rossz!!!! Igaz, hogy magas a korrupció, és a mutyizás mértéke. De itt megvan a:- 13. havi nyugdíj, -a CSOK, -ingyenes tankönyv, -iskolai ingyenes étkeztetés a nyári szünetben is,- ingyenes gyerektáborok, babaváró támogatás, falusi CSOK, ingyen tűzifa -program, lakásfelújjítási támogatás, teljes rezsicsökentés a takarékoskodóknak, részleges a pazarlóknak, árstopok, falusi kisboltok támogatása stb. stb.


Ez a biztos. Ha a Gy-brigád kerülne hatalomra akkor ez kétségessé vállna. Persze lehetne mindenkinek 1 milliót osztogatni, meg 3-400 000 -es minimálbérrel hülyíteni a népet, de azért vannak realitások.



febr. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Túl sok m1-et nézel meg Origót olvasol kérdező... =/
febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem Vona Gábor, Ungár Péter, de még akár Donáth Anna is sokkal jobb miniszterelnök lenne mint Orbán.
febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne nézz ennyi közmédiát, szétrohad tőle az agyad!
febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen Gyurcsánynak, a legerősebb ellenzéki párt vezérének, aki összefogja a baloldalt!
febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Egyetlen egy politikai erő sincs, ami ennyit ártana az országnak, mint putyin végbélnyílása. Az önkormányzatok pedig remekül működnek.
febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!