Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látsz esélyt arra, hogy a...

Látsz esélyt arra, hogy a Novák&Varga lemondása csak színjáték?

Figyelt kérdés
Lehet jövő héten kitalálja a fidesz, hogy a nép visszaköveteli ezt a két jótevő tündért? Hisz tudjuk, hogy kb 6 millió fideszes él itthon
febr. 11. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Előfordul, de nem valószínű
Nem, hisz süllyed a fidesz hajó ez az oka, hogy lemondtak
Igen, simán elképzelhető
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Esélyt? Nem esélyt, hanem a holdról is látszó valóságot látok.


Orbánnak velük együtt mennie kell.

febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem gondolom,hogy színjáték, csak azt, hogy ezzel akarják megmenteni a fontosabb kádereket.
febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
2, abból a szempontból szinjáték, hogy a betöltött posztjukon eljátszották, hogy ők valakik, mikor nagyobb senkik voltak, mint Te, vagy én.
febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen színjáték, ez csak terelés a pegazusról es az inflációról.
febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván az volt, hiszen ugyanúgy kapja a kiváltságokat a lemondása után is. Gyakorlatilag ha mostantól élete végéig nem dolgozik semmit, akkor is milliomos marad. Nettó megérte lemondania, így kell befejezni egy pályafutást. Fiatalon, a csúcson.
febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Szájert is simán beáldozták, pedig akárhogy is nézzük, hivatalosan csak az volt a bűne, hogy megszegte a kijárási tilalmat. Novákot mindenképp lapátra kellett tenni, szerintem Varga Juditnál saját döntés volt a lemondás. Egy főbenjáró bűnt el szoktak sikálni egy vezéráldozattal, kettő már soknak tűnik. Mostanában mondhatni összejött Vargának minden, főleg a magánéletben, besokallhatott, szerintem ez a mostani bukta kapóra jött hogy kiszálljon a buliból.
febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez "botrány" nagyon bűzlik nekem.

Közelgő EP és önkori választás előtt kapott kegyelmet pont olyan pedo. Ami nem átlagos noname pedo kapta kegyelmet, hanem médiában ismert pedo. Ami pont ellenzék "derítette ki" a választás előtt. Nem ep önkori választás után kapott kegyelmet, hanem pont választás elött kapott. Roppant érdekes....hmm

Ez "botrány" is arra volt jó Novák és Varga politikai bábuk feláldozzák fidesz javára erre hivatkozva egyből törvényt módosítnak.

febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak az óriási inflációról veszi le a hangsúlyt amit a fidesz produkált,terelés.
febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogják őket visszahozni, az nagy öngól lenne ezek után. Emiatt lett a két nagyasszony beáldozva, hogy elkerüljenek egy kormányválságot. Az itt a kérdés, hogy Magyar Péterrel mit tudnak majd kezdeni, mert elkezdett pofázni.
febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

#8

Nem hinném, hogy ilyesmiről lenne szó, ez a hülye liba futószalagon osztogatta a kegyelmet, és ezt valamikor még tavaly sikerült összehoznia.

Egy ilyen ziccere az ellenzék tutira ugrik, nem is tudom mekkora balfékek hogy ezt nem látták előre. A botrány kirobbantásának időpontja viszont elképzelhetően manipulatív, az ellenzék hülye lenne ha nem a választásokra időzítené.

febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!