Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy Puzsér...

Van rá esély, hogy Puzsér Róbert legyen az államfő?

Figyelt kérdés
Beszédet mond, tematizál, képes megszólítani sokakat. Aktív diplomata lehetne.
febr. 11. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy Puzsérnál műveltebb ember lenne való erre a posztra.
febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Kizárt, hogy bárki megszavazza azt az elmebeteget.
febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez az ország nincs azon az erkölcsi és intellektuális szinten, hogy egy olyan értelmes, művelt, jó beszédkészségű és feddhetetlen tisztességű, őszinte közéleti személy, mint Puzsér Róbert államfő lehessen. Szerintem Győzike jó lenne egy ilyen mulatós-hallgató csőcseléknek.
febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem választaná meg a csőcselék. Nekik túlságosan tudálékosnak tűnik és olyasvalakinek mint a dagadt stréber de nagyszájú mama kedvence gyerek akit élvezettel vertek meg suli után a játszótéren. Ők ebbe az emberbe ezt és ennyit látnak bele, semmi többet. Nem is érdekli őket hogy mit mond. Ezen az intellektuális nívón amin az átlag szavazó van nem az számít hogy igaza van e abban amit mond (mondjuk felfogni sem képes ha valami egy 3 szavas tőmondatnál bonyolultabb) hanem hogy mennyire tud vele azonosulni. És akkor tud ha legalabb annyira primitív mint ő maga vagy legalábbis el tudja hitetni magáról.
febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Puzsér államfőnek, diplomatának alkalmatlan lenne, újságírónak elmegy.


Egyébként meg sokat elárul róla, hogy függetlennek nevezi magát, de közben csak ballibsi sallangokat puffogtat egyfolytában, mint az orbánozás, meg a melegházasság éljenzése...


Egyszer megkérdezték, hogy melyik országgal van megelégedve. Azt mondta Dániában szívesen lakna, majd egy mondattal később szóba hozta, hogy ott olyan jó liberális a légkör, hogy házasodhatnak a melegek... kibújt a szög a zsákból... a nagy kritikusnak ez a legfontosabb.

febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy szelektív hallással rendelkezel vagy ezeket csak valahol olvastad és éppen a te előzetes véleményednek kedves információk. Nem "éljenzi" a melegházasságot, az "Orbánozás" pedig nem kifejezetten ballibsi sallang. Számtalanszor megy neki és kritizálja a balliberális kulturális elitet, az LMBTQ vagy a blm vagy akár a woke agresszív politikai törekvéseit és hazugságait. Én úgy gondolom egy ballibsi ilyent nem csinál.
febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy kritizálta a nyugati woke-okat, de azért érződik a Momentum hatása Robikára...
febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"de azért érződik a Momentum hatása Robikára..."


Azt a videót láttad amikor leleplezték hogy valójában a mulatós zenéből él és saját lovai vannak egy birtokon ahová az iskolából hívnak gyerekeket dolgozni Robinak?

febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az egy szándékos átverés volt Puzsér részéről, 18-as! Robi később meg is mondta, hogy média-hack volt!


Előszőr én is elhittem, egyébként. A budapesti, hip-hop kedvelő Puzsér nem csinál ilyesmiket :)

febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Előszőr én is elhittem, egyébként. A budapesti, hip-hop kedvelő Puzsér nem csinál ilyesmiket :)"


Én nem hittem el elsőre sem, annyira egyértelmű volt. Azért ajánlottam figyelmébe az előző válaszolónak mert szerinte "a momentum hatása érződik a Robikán" aki ilyet képes leírni az nyilván azt is kanyar nélkül beveszi.

febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!