Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a véleményetek...

Fideszesek, mi a véleményetek Magyar Péterről és nyilatkozatairól?

Figyelt kérdés

Egy olyan ember aki a fidesz bennfentese volt, magas állami pozíciók, igazgatósági tagságok révén pedig bőségesen haszonélvezője volt a NER-nek. A volt felesége Varga Judit politikai szerepvállalása révén a kormányzat működéséről is konkrét ismeretei lehetnek, most mégis ellene fordult a fidesz gépezetnek. Mi a véleményetek miért teszi?


[link]

[link]

[link]



febr. 12. 02:17
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, és egyetértek vele, változás kell a fideszen belül, Rogánéknak buknia kell.
Fideszes vagyok és szerintem csak a volt feleségét próbálja kimosdatni és egyébként is tutira Soros embere.
Nem vagyok fideszes és egyetértek vele, a fidesznek is rosszat tett a sorozatos 2/3-ad és a vagyonfelhalmozás, nemcsak az országnak.
Nem vagyok fideszes és szerintem ő se különb a többinél, amíg jól ment neki a szekér addig nem volt semmi baja a fidesszel.
Egyikkel se értek egyet, inkább leírom a saját véleményem.
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

1: Meg se nézted szerintem azt a Partizános interjút. Egyáltalán nem simfelte a volt nejét. Viszont nagyon sok helyes meglátása van.


Én is fideszes szavazó vagyok, egyetértek nagyjából vele, sok probléma van a Fidesszel, Orbánnal is. Sajnos nincs rá (se) jó hatással az ilyen hosszan tartó hatalom.

febr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

1:39:05-nál mit mond Márton?

"Gazdas... ettől még létezhet? "

nem tudom kikövetkeztetni..

febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem ismerem.
febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Amit mond azzal egyet tudok érteni.


De évtizedekig abból a tenyérből evett ami most hirtelen büdös lett neki. Ő is NER kegyeltje volt. Jól fizető állami állások, felügyelő bizottsági tagságok. Nekem itt inkább sértettség látszik, mint a valódi erkölcsi nívó.

febr. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát elég szánalmas most hisztiznie amiatt, hogy lemondatták ezt a két nőt.
febr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ki lehet az a hazug szemét fideszes / fideszbérenc tróger, aki az 1. választ ideböfögte?
febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. Pontosan ezt gondolom.
febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem megbizták, terelés Bedobják Rogánt csak Orbán maradhasson!
febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem, ennél szürreálisabb nem lehet ez az ország, amikor egy kormánypárti hiv gerinctelennek másokat, azok után, amibe most úgy telejsen belemerül a teljes kormányzat.
febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!