Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El képzelhető hogy maga Vikto...

El képzelhető hogy maga Viktor utasítására adtak ki kegyelmet a csajok?

Figyelt kérdés
febr. 15. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem,Orbán sokkal okosabb ember.40 hónap büntiből már csak 9 volt hátra.Gondolod,hogy kockáztatott volna?
febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Így gondolnám én is

Most láttam egy DK. "reklámot"

febr. 15. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

-Hová képzelhető?

-El.


Ugye milyen bugytán hangzik? Na ezért írjuk egybe.

febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolkozz Orbán fejével. Mi áll háttérben így megmerték csinálni. Pont ep önkori választás előtt, pont ellenzék robbantottak ki botrány választás előtt. Ilyen hasonló kínos botrányokat, újra fideszes választási győzelem után szokták csinálni. De mostani kínos botrány választás előtt robbant ki.
febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő kritikát

De mint Fidesz szavazótól ne várj légyszíves többet tőlem.

Tartsunk össze ezekben a nehéz időkben.

febr. 15. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
4 hogy kell megmerni?
febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

A hosszú éve tartó hatalom szülhet rossz döntést. Egyrészt úgysem derülhet ki (gondolta). Másrészt, ha ki is derült, majd valaki más repül ki a pozícióból.


Már régen sakkozom, és adódott, hogy kicsit elszálltam a tudásomtól, és belementem kritikus vonalakba. Kockáztattam, ezeket általában bukom. Olykor Tal-nak hiszem magam, be kell látni.


Szóval a hatalmas ember, aki régóta benne van hozhat rossz döntéseket. Ráadásul a Fidesznen nincsenek szuverén egyének, pártkatonák vannak.



Az egész ügy valakinek az igazság érzete miatt került nyilvánosságra. Valaki "hibázott" ,

febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# De jó amit írtál.
febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy Orbán utasítására. Ez nem kérdés.
febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem elképzelhető! Biztos hogy ő engedte el hiszen ő is együtt érző lény. Szerinted a KolostorMalac nem erőszakol kisfiúkat? Ugyan ugyan!
febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!