Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, ti egyetérten...

Fidesz szavazók, ti egyetértenétek azzal, hogy a pedofil bűnelkövetők között kapjanak szigorúbb büntetést azok, akik azonos nemű ellen követik el a bűncselekményt?

Figyelt kérdés

febr. 16. 01:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert ez egy még súlyosabb kategória
Nem, mert a hetero alapon történő pedofília is tud, ugyanolyan súlyos traumát okozni
25 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
A pedofilok nem bűnelkövetők.
febr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a logikaval sajnos az a baj, hogy kimondatlanul is a hetero pedofiliat toleralhatobbnak tartja, ergo a kislanyok megrontasa meg belefer kategoria akar... nagyon beteg gondolat.
febr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem, kitüntetést érdemelnek, mert gyerekeket molesztálnak...

Sőt a gyerek érezze magát megtisztelve!


Sikerült korán reggel kicsapnod nálam a biztosítékot.

febr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A pedofilia a gyermekvédelem része, kapjanak állami kitüntetést. Hajrá fidesz.
febr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
3:Elöször is nincsennek ilyen emberek, az egész kitaláció. Mert az emberek egész személyisége szempontjából, ez egy jelentéktelen szexuális érzés amivel nem lehet embereket jellemezni. És mivel nincsennek, ezért bünt sem követhetnek el.
febr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pintér László ***** válasza:
100%

Szóval ha van egy Fiad meg egy Lányod és mind a kettőt megerőszakolják, akkor a Lányod ellen elkövetett bűnt kevesebbre fogod tartani? A Lányod csak szokja meg, hogy bárki bármikor megerőszakolhatja, kisebb következménnyel fog járni, mintha a Fiaddal tennék?

Mi ez? Kína, hogy a lányok élete kevesebbet ér?

Én megmerem kockáztatni, hogyha egy lányt molesztál egy pasi, az ugyanolyan sérülés a lánynak, mintha egy fiút molesztálna egy pasi. Ilyenkor a Gyerek nem a felnőtt német nézi.

Kivéve mondjuk az iskolás fiúk a Tanárnővel. Azt Én is adtam volna kiskoromban.

febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pintér László ***** válasza:
33%
Bocsi! Offoltam. Nem vagyok Fidesz szavazó, vedd úgy, hogy nem írtam semmit!
febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan nem vagyok szakértője a témának, de úgy tudom, hogy a pedofília nem szexuális orientációjú alapú vonzódás, tehát nem kizárólag nőkhöz vagy férfiakhoz vonzódnak, sőt nagy részük nem is vonzódik nemileg kifejlett embeekhez (pont ez a lényege). Inkább a más feletti hatalom, birtoklási vágy beteges kifejeződése.

Lehet, hogy több fiú válik áldozattá, aminek egy oka, hogy ők kevésbé szólnak, hiszen jobban szégyellik és így inkább őket környékezi meg a pedo. Viszont az áldozatok szempontjából ugyanolyan borzalmas hatása van ennek, szóval nem indokolt megkülönböztetni, hogy milyen nemű volt az áldozat.

febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi gond, aki szerint a pedofiliával nincs probléma, arra ráengedünk egy agresszív állatot, csináljon vele ami jól esik neki, aztán utána újra feltesszük a kérdést, hogy rendben van-e a szexuális erőszak? Jól esett, ugye?
febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanád nekem, hogy mégis mi alapján? Szerinted egy kislányt nem érheti ugyanolyan trauma, amikor egy bácsika illetlenül simogatja, mintha egy kisfiút simogatna? Miért kell minden hülyeség között különbséget tenni? Ne adjunk a bűnözők kezébe se soha többet kést, még a végén bekattan, és megszúr valakit.
febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!