Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majka és Curtis Fideszesek...

Majka és Curtis Fideszesek hogy nem mernek eljönni ma a tüntetésre?

Figyelt kérdés
febr. 16. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Majka biztos nem, az RTL-nél dolgozik az meg a balosoké…

Curtis megmondta, hogy elmenne ha valóban a gyermekvédelemről, szolidaritásról szólna a “tüntetés”, de bebizonyosodott tegnap, hogy teljesen más dolgokat skandált az a pár 1000 emberke, meg amúgy sincs értelme, mindenki hazakullogott :D

febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Azért Orbán Viktor évértékelőjére elment a bohóc Curtis annak ellenére, hogy azt nyilatkozta, hogy semmilyen politikai rendezvényhez nem adja az arcát.
febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

"Azért Orbán Viktor évértékelőjére elment a bohóc Curtis "


Mondom Kossuth-díjra, állami megbízásokra, kitüntetésre, fidesz forintokra gyúr.

febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azt nem értem, hogy ez a kúrtisz meg makika mit keres a politikában?
febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
bendő kolbászából pénz jön , kényesztetik kicsit a vajdát aztán jönnek a milliárdok.
febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Curtis be van zsarolva a bátyja miatt. Azért megy a hajrá fidesz!
febr. 18. 10:29
 17/18 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Na tessek itt van a nagy azariah (bauko attila) aki a toitoi wc-ben duggant rajongo csajokat, meg apuka a manager ahogy megirtam. egy masik topikban. apuka meg lepatkanyozza azt aki felvette ezt. ennyit er ez az azariah. Ez total erkolcstelen es raadasul nem is attika a bunko szemet hanem az aki ezt felvette bizonyitekkent ami erkolcsileg undorito? hat oke.


ellenzekikent irom, mert nagyon ellene vagyok egy amugy az ideologiajaval egyetertek hogy miert rugtak ki a sulibol meg utana miket csinalt, de amilyen lett ahogy felnott, egyre rosszabb. Szex botranyos politikus... ez kell az ellenzeknek.. inkabb a rajongo tiniknek ahogy irtam.

febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20%
egyebkent tobben egyetertenek vele, hogy roma: [link]
febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!