Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a kormányfő lemondás...

Miért nem a kormányfő lemondását követeli az ellenzék ahelyett, hogy közvetlen államfőválasztásért tűntetnek?

Figyelt kérdés
Orbán ismeri ezt a szörnyet, a családjával nyaralt Erdélyben, egy szinpadon álltak és a focicsapatában is dolgozott. Az ő által kinevezett emberek adtak neki kegyelmet. Egyszerűen érthetlen, hogy miért nem a lemondását követelik.

febr. 21. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Költői a kérdés, vagy tényleg nem érted, miért nem buktatják meg orbánékat?

Ez az ügy akkora ziccer volt, ha visszaadták volna a mandátumukat, egyből bukott volna a kormány, új választások és az lett volna a minimális eredmény, hogy legalább 2/3 nem lett volna, de könnyen lehet az is, hogy le lettek volna váltva.

De megkapja orbántól a fizetését az ellenzék, eszük ágában nincs megbuktatni, jól elvannak a mi adónkból a semmiért a parlamentben.

Amíg ezt nem értik meg az emberek, nem lesz változás, de ha végre megértenék, elegen csatlakoznának a Politikai Hontalanok Szövetségéhez, akkor meg lehetne csinálni a rendszerváltást, ami nem sikerült 90 körül és nem a nép dolgozna azért, hogy a politikus luxusban éljen, hanem a leváltható, felelősségre vonható politikus (jobban mondva szakértő az adott területen, aki ért is hozzá) dolgozna a népért, országért!

febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amelyeket mindenki gondol, de nem bizonyíthatók.


Ettől függetlenül hajlamos vagyok arra, hogy egyetértsek veled. Bár - szerintem - a nagy ember soha nem fog lemondani. Nagy szüksége van a pozíciója miatt élvezett védelemre.

febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem bizonyitható?

Az ember a feleségével, a testvérével és a volt miniszterével ment nyaralni.

Az ember a fociklubjában vállalt munkát és egy szinpadon is álltak korábban.

A másik embert ő tűntette ki és a kitűntetést ő terjesztette fel, mi a fene nem bizonyitható ebben?

A saját emberei adtak neki kegyelmet.

febr. 21. 08:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
0rbán egy elmebeteg ember, nem sértésképp mondom, hanem valóban megbomlott az elméje. Ő már azt hiszi a törvények felett áll, ezért ment fel bűnözőket, pedofilokat, ha azok a haverjai.
febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Lehet azt hiszik, hogy a közvetlen államfő választásnak van egy bal oldalon túlnyúló támogatottsága.

Orbán lemondásának meg abszolúte nincs.


Amúgy meg nem az ellenzék követeli, hanem bizonyos ellenzéki pártok. Nem az összes és pláne nem együtt a teljes ellenzék.

febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok baloldal, de én úgy gondolom, hogy Orbán Viktornak le kellene mondania. Nem tudom, hogy ki az, aki támogatja Orbán Viktor lemondását, én azt tudom, hogy én igen. Én támogatom, hogy Orbán Viktor mondjon le.
febr. 21. 09:31
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

#3

A törvényeket, amit ő hozott, nem szegte meg. Ha megszegte volna, akkor már nem azok a törvények lennének.

febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7, Akkor a két nő és a pap milyen törvények alapján mondott le és miért?
febr. 21. 09:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Milliók támogatnák, de nem akar, és nem fog. viszont szerintem már nem sokáig lesz vezető, tegnap bevillant, hogy kellene vennem pezsgőt ezt megünnepelni, ilyen akkor szokott lenni velem, ha változás készülődik.
febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a közvetlen elnökválasztás baromira veszélyes. Nagyon könnyen elsülhet visszafelé, a mindenkori regnáló hatalomtól függetlenül.
febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!