Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor meg lesz tartva a...

Most akkor meg lesz tartva a vasárnapi ellenzéki tüntetés? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Hétfőn nagy durral bejelentették a partizánban egy összellenzéki tüntetést a Kossuth téren, azzal az ígérettel, hogy jönnek az infók a hét folyamán. Azóta csak egy hír jött ki az OMSZ-től, hogy nincs kapacitásuk a rendezvényre... Közösségi médiában meg egy eseményen kívül semmit nem találtam.

Most akkor meg lesz tartva vagy mi van? Mert nem mindenki úgy van, hogy kisétál a belvárosból aztán majd kiderül, sokan vidékről mennénk szóval jobb lenne tudni konkrét infokat.



#ellenzék #tüntetés #Kossuth-tér
febr. 21. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Irigyellek,hogy ez a legnagyobb problémád,szabadidőprogramod lenne..
febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnapi hír volt, hogy az OMSZ kapacitáshiány miatt nem tudja vállalni a rendezvény egészségügyi biztosítását, mivel 25-ére már korábban két rendezvény biztosítását is kérték tőlük: [link]

Viszont, a mai kérdés kiírásod után egy bő órával jelentette be a DK a felszólalókat: [link]

Nagyon egyszerű, a DK a fő szervező, van a honlapjukon központi ügyfélszolgálati elérhetőség (telefon, e-mail), meg tudod kérdezni: [link] , biztosan hitelesebb, mint ha itt válaszol valaki. Bizonyára a többi résztvevő pártszervezet is tud tájékoztatást adni, akár helyi is, ha keresed őket. Még az is lehet, hogy szerveznek utazást.

Engem egyáltalán nem érdekel, mégis rövid idő alatt kiderítettem mindezt. Szánalmas, hogy valakinek fontos valami, és ennyire másokra hagyatkozik.

febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!