Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örulnetek, ha színes forradalo...

Örulnetek, ha színes forradalom robbanna ki Magyarországon, ami kormányváltással is járna?

Figyelt kérdés

febr. 26. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Én igen, de tartok tőle, hogy visszafordithatatlan károkat okozott a társadalomban az elmúlt 14 év.

Benne van, hogy csak a kormány iránti ellenszenvem miatt, én ezt vállalom, de úgy érzem, hogy olyan mértékű népességfogyásunk van, olyan mennyiségű értelmiség hagyta el az országot 14 év alatt és olyan mély beágyazások vannak minálunk, hogy nem tudom, hogy ez javitható-e egyáltalán. De változás kell, ez nem is kérdés.

febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Milyen színű? Vörösnek nem örülnék. Zöldnek igen.
febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen igen. Ekkora pusztítást még egy kormány nem okozott 90' óta. Tőlem már jöhet a woke is, az se érdekelne, de ez a kormány menjen.
febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Az alkotmányt mindenképp helyre kellene hozni. Jó lenne forradalom nélkül, de ugye a szar nem lapátolja el magát.
febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Szivárványost szeretnél, vagy milyet...lila ne legyen 💚💚💚
febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színes??
febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Maximum felszínes 🤣🤣🙂
febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Én is örülnék, deee nincs kire cserélni a Fideszt...ha eltakarítanánk a Fideszeseket ki kormányozna helyette? A mostani ellenzék ? Cirkuszba jók, de kormányzásra, mikor egy helyi szintű előválasztást 4 hónapja nem tudtak eldönteni... xD Komolyabb döntésnél hogy reagálnának? 2 évig vitatkoznának ? :D
febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

8, szerintem már önmagában az óriási előrelépés lenne, ha újra lennének érdemi viták a parlamentben. Erről szól a demokrácia, hogy az eltérő véleményeket közelítsük egymáshoz. Az ami most van, hogy a főni megmondja mikor és mire kell szavazni, senki másnak nincs minimális beleszólása se semmibe, az ilyen rendszerekre van egy másik "D" betűs szó.

Nem az a legnagyobb baj, hogy a fidesz van hatalmon, hanem hogy teljhatalommal uralkodnak és mindenki másnak kuss a neve.

febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Lehet prüszkölni, lehet picsogni meg nyávogni, de ez a mai ellenzék egy kalap rakás f.... Fidesz leváltásához, előbb az ellenzéket kell leváltani.
febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!