Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter megbuktathatja...

Magyar Péter megbuktathatja Orbánékat, ha pártot alapítana?Szavaznátok rá?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy rengetegen kíváncsiak a szavaira. A Telex és a Partizán YouTube-csatornáján az ő szereplései brutális nézettséget produkálnak.

febr. 28. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem hogy sok szavazója lenne, és nem tudom hogy azt is honnan "vinné el". Kiábrándult fideszesek? Ellenzékiek? Passz.

Baromi sok párt van, feleslegesen, és 0rbán a választások előtt mindig csináltat még 5-6 kamupártot is, Gattyán, Volner, Gödény, stb.

febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Magyar Péter is hasonlókat fogalmazott meg, de már én is többször kifejtettem (pl itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12.. ), de akkor ide is leírom:

jelenlegi ellenzék is a NER része. Amint megjelenik egy külső, tőlük független ellenzéki erő, a kormány és az ellenzék azon nyomban összezár és megpróbálja ellehetetleníteni azokat, akik kívülről fenyegetik a hatalmukat. Tipikus taktika pl. hogy az új erőt mindkét oldal megvádolja azzal, hogy az valójában a másik oldal ügynöke.

Na erre az "összezárásra" láthatunk épp példát az 1. (ma 13:40-es) hozzászólásban.

febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Van leleplező története még nem alap hogy erre pártot kellene alapítani, de szavaznék.

De,

NEM kellenek a sosk sok ellenzéki párt. EGY kell a Fidesz ellen.

Legyen összefogás kismillió között , és a választáskor legyen 1 egész.

A választásokkkor alakulnak kamupártok is, amik arra hívatottak hogy szétforgácsolják a választókat.

A választások eredményekor nyilvánvaló mindig, hogy abszolut verheto a Fidesz.De az ellenzék megoszlik "ezer" párt között.

A választási szabályozás és törvények, a mai kormányzat kedve alapján lett alakítva, ami még a vesztes szavazatokból is előnyt ad a kormányzópártnak. Nem is említem a megtagadott támogatásokat, források elítélését, a plakát és propaganda lehetőségeket az ellenzéki finanszírozásban.

Legyen elérhető az a mély zseb minden választásban résztvevőnek.

Napok alapp bukna meg a tolvaj, mert azonnal kiderülne hogy "mennyi az annyi".

febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 PMC Wagner ***** válasza:
85%

Kétlem, egyrészt belbotrányokról beszélt eddig.


Másrészt ő is a rendszer része volt sokáig szóval biztosan sáros ebben abban

febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy kik csatlakoznának hozzá. Komoly fejfájást okozna a kormánynak az biztos. Szerintem ő egy jó alternatíva lenne azon fideszesek számára is, akik látják, hogy valami nagyon nem stimmel ezzel a rendszerrel, ugyanakkor az ellenzéki pártokból sem kérnek.
febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

#4: "Másrészt ő is a rendszer része volt sokáig"

Szerintem pedig épp ebben rejlik az ereje és ezért jelenthet veszélyt rájuk nézve.

febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez külföldön történne, akkor komolyan bajban lenne a kormány.

Itt ez csak egy szerda.

febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Kizártnak tartom. Simicska is ezzel fenyegetőzött, aztán semmi nem lett. Másrészt Magyar lehet, hogy hamarosan elítélt lesz.
febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

"Magyar lehet, hogy hamarosan elítélt lesz."

Ez vicces, de tényleg...maga ismerte el, hogy 3-6x-osan túlárazott szerződéseket írt alá :D

Magyarország ❤️

febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom. Nekem nem tűnik túl vezető alkatnak.
febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!