Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen az "ellenzékre"...

Nem szégyen az "ellenzékre" nézve, hogy nem képes normális témák mentén politizálni, embereket megszólítani és még mindig botrányoktól várja a fidesz megbukását és "azorban" lemondását?

Figyelt kérdés

Én pl ezt a vergődést 14 éve szánalmasnak tartom és igazából úgy látom, hogy nulla önkritikájuk a felismeréshez, hogy hopp gyerekek, el kellene tűnni.

Ne jöjjön itt senki kizárólag a választási rendszerrel a 4*2/3 után. Röhejes, amit ellenzéknek hívnak. Tényleg azt várják, hogy legyen egy-egy botrány, amiből politikai hasznot remélnek, egyébként pedig egy nagy nulla, amit felmutatnak "azorbanmondjonle"-n kívül. Ezek tényleg úgy gondolják, hogy ezzel 2026-ban vagy bármikor, választást lehet nyerni ?????



febr. 29. 08:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
49%
Az ellenzék sorozatosan olyan témákkal foglalkozik - az aktuális botrányon kívül, ami az átlagembert nem érinti. Akinek gond élelmiszert venni két nappal fizetés előtt, aki fűtetlen kórházi kórteremben fekszik, akinek a felsőtagozatos gyermekét képesítés nélküli tanár tanítja, azt nem érdekli, hogy közvetve, vagy közvetlenül kell közt. elnököt választani.
febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
52%
#10 Ezt többszázszor olvastam, és mindig további birkázás lett a válasz.
febr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
39%

Ne értsd félre 8#, de te a tényekkel vitatkozol, nem velem.

A fidesz maga az erkölcsi mélység, egy olyan csapat, aki egy idegen ország, Oroszország érdekeit szolgálja, a közpénzt elsikkassza, és a hatalom korlátlan megszerzésére tör, az alkotmányt pár havonta kedvére átírja, a haverok és a családtagokat a magyar nép vagyonából kitömi, a szövetségeseinket köpködi, stb.

Te nyilván nem miattam lennél fideszes, gondolom eleve onnan fizetnek.

A kórházak osztályai naponta zárnak be, mennek tönkre, és közben a fideszesek óriásposzterein közpénz 10+ milliárdokért hazudozzátok hogy itt minden rendben, a "magyarok 99%", stb.

Te nem miattam vagy fideszes, hanem mert egy elvtelen, erkölcstelen rongy ember vagy.

febr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
13. Látod, ebben én is egyetértek az előtted szólókkal. Amíg ezt a fajta minősítő kommunikációt nem fejezték be, semmilyen szavazótok nem lesz függetlenül attól, hogy a másik válaszoló fideszes volt vagy sem. Ezt sem tudhatod, mert egy szóval sem írta, hogy az lenne.
febr. 29. 09:28
 15/42 A kérdező kommentje:
*fejezitek
febr. 29. 09:29
 16/42 anonim ***** válasza:
22%

"13. Látod, ebben én is egyetértek az előtted szólókkal."

Oké, de te a tényekkel vitatkozol, nem velem.

...és csak a jéghegy csúcsa amit felsoroltam, sokkal nagyobb a baj a fidesszel.

Nekem mindegy lenne hogy ki van hatalmon, ha az nyomokban tisztességes lenne, de ez nincs így.

Én nem ellenzéki vagyok, nekem nincs kedvenc pártom, stb. Én látom hogy ami van az szar, és muszáj lenne változtatni.

febr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, akkor csak azért, hogy örülj, újabb bizonyíték a ti szégyenetekre!

[link]

febr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
33%
Én pl. egész életemben nemzeti szuverenista voltam és ha a globálisták voltak kormányon, akkor sem pocskondiáztam a hazámat, nem bezzegkülföldöztem, nem szidtam a globalista szavazókat. De ti egyszerűen minősíthetetlen, mocskos, aljas, primitív szégyenek vagytok ott a globalista oldalon. Azt is megkérdőjelezném, hogy egyáltalán magyarok vagytok-e. Ennyi.
febr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
17%

...és itt jegyezném meg, hogy 0rbán tudatosan, és tevékenyen kelti a gyűlöletet minden egyes megnyilvánulásában. Már maga a "libsizés" is tőle ered, mert annak a szar alaknak a lételeme a gyűlölet.

Pl amikor megbukott a pedofilmosdatása, és lemondatta a két nőt, akkor képes volt azt hazudni, hogy "annak a két nőnek a kisujjába több tisztesség szorult mint az egész baloldalba". Több millió ember alázott meg ezzel, tudatosan.

Az ilyen aljas, cinikus, gyűlöletkeltő megnyilvánulások minden jóérzésű embert taszítanak, kivéve a fideszeseket, ők ezeket ünneplik.

febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
32%

De nagyon is szégyen, de lassan be kell látnom, hogy nem csak rájuk nézve. Amikor a Fideszre, vagy az ellenzékre nézünk, nyugodtan nézzünk tükörbe.


Kiállhatna egy politikus egy professzionális, hosszú távú gazdasági reformmal, ki a francot fog érdekelni? Az kell a népnek, hogy a fröcsögjön a szar, hogy a gyűlölet, a frusztráció be legyen csatornázva. Az sokkal jobban érdekli a magyar embert, hogy ki volt a politikus nagyapja, mint hogy milyen programmal áll elő.

febr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!