Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány valóságos "vérengzés...

Gyurcsány valóságos "vérengzést" rendez majd az ellenzéki oldalon EP-választáson?

Figyelt kérdés
A felmérések alapján egy csomó ellenzéki pártot megsemmisíthet az ellenzék vezére.

febr. 29. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsány 14 éve nincs hatalmon. Keressetek most már más ellenségképet.
febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Miért?

Megint bebaszīk??

febr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha az ellenzék nem tud jobb alternatívát mutatni, nem tud több embert megszólítani mint Gyurcsány, akkor meg is érdemli, hogy ledarálják.

Mégis miért hiszi bárki is az ellenzéki oldalon, hogy úgy lehet egy pártot felépíteni, szavazókat szerezni, hogy a többi ellenzéki párttal egyezkednek. Nem, tisztelt ellenzéki vezetők, nem így megy a dolog, először szavazóbázist kell építeni az aktivisták hadával, majd utána lehet arról beszélni, hogy kinek mennyi jut a hatalomból egy esetleges kormányváltás után. Fordítva tetszenek ülni a lovon!

febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal a 3% támogatottsággal erősen kétlem.
febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyurcsány kap egy flaskás bort, oszt le fekszik aludni.
febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Remélem ő fog elvérezni és kiderül, hogy a Kutyapártnak is több szavazója van már. Nagy arcvesztés lenne ez a Fletónak, ideje lenne már, hogy leszálljon a magas lóról, hiszen az ellenzékiek nagyobb része se kér belőle. Orbánnak is egy pofon lenne ez, hiszen a főmumusról kiderülne, hogy nem is olyan erős már. Bár akkor meg olyan kampányokkal jönnének elő, hogy háttérbe vonul Gyurcsány, hogy onnan irányítsa a többieket :D
márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 értem. Ezért tartjátok a nyakunkon immár 14 éve a tolvaj gazembereket, mert szar az ellenzék. Őket büntetitek, nem magatokat.
márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Én mindig elmentem szavazni, de sohasem szavaztam a fideszre. Nem rajtam múlt, hogy hatalmon maradtak, vagy hogy egyáltalán hatalomra kerültek. Ugyanakkor ez az ellenzék még viccnek is rossz. nincs egy épkézláb gondolatuk, nincs motivációjuk, sz@rnak az egészbe, abban merül ki a munkájuk, hogy azt a kis szelet tortát mindig másféleképpen próbálják felvágni.
márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!