Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne ha 24-ben újra...

Mi történne ha 24-ben újra Gyurcsány Kormány lenne ?

Figyelt kérdés

márc. 1. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az lenne a vilag 8. csodája.
márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szégyen és gyalázat!
márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hazudnának reggel, délben ,este, mantráznának, semmittevés, úgy tennének mint ha kormányoznának, lenyüveseznék az országot, elkúrások meg hasonlók.
márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. Valamiért mindig bíztam Gyurcsányban, de az a baj, hogy sem nekem, sem másnak fogalma nincs, hogy mit akar, mi van a gondolatában és mennyire aljas. Utóbbit nem feltételezem róla, de bármi lehet. Sajnos könnyen lehetséges, hogy az ország ugyanitt tartana, mert a hatalom az hatalom, én mint becsületes ember is megbolondulnék, amikor ezermilliárdok jönnének. Egyébként az ő kormányzásának idején szerintem nem volt ennyire sz*rban minden, igaz eü dolgozóként most jobban keresek, mint akkor, de napról napra élnek a kórházak, mert annyira nincs pénz. Ellenben akkor volt pénz, amit akartak eü ben meg is kapták.
márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!