Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János homoszexuálisozása...

Lázár János homoszexuálisozása nem meredek kicsit?

Figyelt kérdés
Kijelentette, hogy azért lett volna szükséges V. Jánost nem foglalkoztatni gyermekotthon igazgatóként, mert HOMOSZEXUÁLIS. Nem a pedofíliát hozta fel, hanem a homoszexualitást. Ez nem kirekesztő, nem ítélkező?

márc. 1. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Lázár saját tapasztalatból beszél. Ne felejtsük el, hogy arról az emberről van szó, aki egy éjszakát töltött Orbánnal, amit videóban beismertek.
márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert aki férfi létére fiukat molesztál, az egyben b.. ...mondanám, hogy ‘meleg, de azt csak egy hőmérő tudná megmérni, mi meleg.. vagy nem meleg!
márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Ki nem sz@rja le Lázár János elméleteit?!

Ő még Bécsben is képes volt rettegni, miközben Bécs lett a világ legélhetőbb városa...

Fizetett idióta.

Megvehető bármire...

márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Elfogadhatatlan a kijelentése. Az, hogy valaki homoszexuális egyáltalán nem jelenti azt, hogy pedofil. Az utóbbiakat kéne kiszűrni, a többieket meg hagyják dolgozni és élni. Szerencsére Magyarországon van egy törvény, ami tiltja, hogy kirúgjanak valakit azért mert homoszexuális, szóval kíváncsi vagyok mi lesz ennek az egésznek a folytatása.
márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

14.

Én csak homoszexuális pedofilokrol olvastam eddig!

márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát máshol olvass, 15-ös, ne a magyar nemzetben meg az origón.
márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#15

Akkor olvass utána Sz. atya esetének, pár hete történt. Csak hát mivel kislányokat molesztált, és egyházi személy, ezért a jobboldali sajtó csodával határos módon nem beszélt róla.

márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%

17.

Nem mondtam,hogy nincsenek kivételek!

Ugye kivétel erősíti a szabályt!

Azt irtam eddig nem olvastam olyat!

márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Most olvashattál, és amúgy nem az egyetlen eset közel se, amikor kislányok a célpontok.

Amúgy azt tegyük tisztába azért, hogy a pedofilok kb. a társadalom 1%-a, vagy még kevesebb (és közöttük is kb. 1/3-ad hetero), a homoszexuális hajlamúak (azaz melegek, biszexek) meg kb. 10%-át teszik ki a társadalomnak. Ebből már látszik, hogy a homoszexuális hajlamúak több mint 90%-a nem pedofil.

"Ugye kivétel erősíti a szabályt!" Igen, ezt szokták mondani, de jó nagy tévedés. A kivétel gyengíti a szabályt.

márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%

Húha!

Matekból is meghúzhattak!


Ha;;


" a pedofilok kb. a társadalom 1%-a, vagy még kevesebb (és közöttük is kb. 1/3-ad hetero)"


Akkor a 2/3- uk nem hetero!


Azaz a többségük meleg!!!


Ja és az a többség is a 10% meleg társadalomból szarmazik így százalékosan sokkal több a meleg!


Csak a saját számításaidat vettem alapul!

márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!