Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire készül Magyar Péter...

Mire készül Magyar Péter március 15.én?

Figyelt kérdés

"Sokminden mellett ezekre a kérdésekre is igyekszem válaszolni március 15-én 15.00 órakor. Az ünnepi rendezvény és egyben zászlóbontás helyszínével még a hétvégén jelentkezem."


Nem ekkora lesz Békemenet is véletlenül? Nem lesz ebből baj?


márc. 1. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Pártot alapit, hogy legyen a Fidesznek egy olyan ellenzéke, amelyet az ellenzéki tömeg ténylegesen kompetensnek tart és legyen hol levezetni, a kormány iránt érzet ellenszenvet.

Most, hogy ezt miért teszi szerintem, inkább nem írom le, nehogy megsértsem azokat, akik most benne látják az új Messiást.

márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

#1

A fityisz megbízásából. Nincs kiút a NER-ből, vagy úgy jársz, mint Simicska.

márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Forradalomra.
márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Le van vajazva...
márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Sztem semmi olyan dologra nem készül, ami egy átlag magyar életébe komolyabb változást hozna. Nagy hype, aztán kis történet. Láttunk már ilyet. Pedig de várnék már én is valami tényleg nagy politikai vihart, mint ami anno volt. Az kéne az országnak, h végre magához térjen.
márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!