Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem a DK-ra szavaz, az...

Aki nem a DK-ra szavaz, az nem is igazi ellenzéki?

Figyelt kérdés
A DK a legerősebb ellenzéki párt, akivel a legesélyesebb leváltani a Fideszt. Aki nem a Dk-ra szavaz, az a Fideszre szavaz. Legalábbis ők ezt mondják.

márc. 2. 13:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, aki nem a DK-ra szavaz, nem igazi ellenzéki
Nem, aki más ellenzéki pártra szavaz, az is lehet ellenzéki
23 szavazat
1 2
 1/12 D-Mano ***** válasza:
83%

A DK talán a legnagyobb ellenzéki párt, de van egy beépített plafon is bennük, egy szint, ami fölé nem mehetnek egyrészt a politikájuk miatt, amit jóval többen utasítanak el, mint ahányan támogatnak, másrészt ugye a múltja (Gyurcsány) miatt.

Ez a plafon-hatás kiterjed az ő szövetségeseikre is.

Szóval hiába ők a legtámogatottabb ellenzéki párt, az is betonbiztos, hogy sosem nyernek választást sem ők, sem az aki velük összefog.

márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Mikor mondtak ők ilyet? Forrás?


Vagy csak sima köpködés a "kérdés"?

márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2; hallgasd meg Gyurcsány évértékelőjét.
márc. 2. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Meghallgattam, és nem mondott ilyet. De köszi, hogy figyelmembe ajánlottad, mondott egy csomó érdekes és jó dolgot. Főleg ami a szociáldemokrata programot illeti, amit úgy foglalt össze, hogy "viszaadni az államot az embereknek".


https://www.youtube.com/watch?v=yQr3ibkuQFg

márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Persze, és szerintük továbbá, aki nem szavaz, az is a Fideszre szavaz. Nehéz a sorsuk, túl sokan vannak, akiket nem érdekel az a kijelentés sem, hogy aki nincs velük, az ellenük van.

Mióta megvannak, folyton bebizonyul, hogy mennyire esélyesek leváltani a Fideszt.

Ha tudná Gyurcsány, hogy mennyire megszégyenültem, amiért sosem szavaztam rájuk, és nem is fogok.

márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
A DK a legrohadtabb ellenzéki párt, ami miatt a Fidesz sorra nyeri a 2/3-okat!
márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4; amúgy van az évértékelőn 330 like és 1300 körüli dislike. Csak mondom. Nem úgy tűnik, hogy az emberek komolyan vennék, amit szeretett Ferenced mond.
márc. 2. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

7 Engem aztán nem érdekel, hány like-ot meg dislike-ot kap Gyurcsány. Az viszont releváns itt, hogy hazudtál. Sőt, te "működsz" úgy, amivel őket vádolod. Aki bebizonyítja, hogy hazudsz, annak már "Ferenced"-et írsz. Pont azt csinálod, amivel őket vádolod.


Ja, és igen, hazudtál.

márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8; én nem hazudtam semmiben.

De a fordított pszichológia tökéletesen működik nálad is, azzal vádolsz, amivel téged, titeket vádol a normális értékrendű többség és nyilván teljes jogalappal. Jó tanítványa vagy Ferencnek, be is talált az igazság.

Le sem tagadhatnád, hogy valami hitvány DK-s vagy.

márc. 2. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
De, hazudtál, és azóta sem tudtad bizonyítani, amit állítottál. Szóval? Idézd, mikor mondtak ők ilyesmit. Ja, hogy nem tudod, mert hazudsz. Hát, ez van.
márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!