Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért maradtakn ülve a fidesze...

Miért maradtakn ülve a fideszesek Navalnij megemlékezésén?

Figyelt kérdés
márc. 2. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Putyin ellenségei a Fidesz ellenségei is.
márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Mert Viktor azt mondta hogy csúnyán beszélt a grúzokról annakidején.

Tehát hogy ő sem volt szent.

márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
mert nem kérnek plutóniumos teát
márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Félnek hogy kiesnek az ablakon.
márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért kellett volna felállniuk?
márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert a Kreml üzent: lenni Navalnij kapitalista tiszteletadás. Fidesz maradni ülve. Ha nem maradni ülve, kapni novicsok.
márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Én azt nem értem, mitől lett volna ekkora nagy valaki ez a Navalnyíj. A nacionalista párt még veszélyesebb lett volna a többi országra nézve, és a médiában erősen fel is voltak fújva, miközben a 3-4. helyeken futottak be a választásokon.
márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Én elismerem Navalnijt, de miért kellett volna bárkinek felállnia? Azért, mert a gyakorin a DK nyugdíjas tagozat ezt várja el a politikusainktól? Én sem álltam volna fel és nem azért, mert Putyint támogatom, hanem mert nem egy magyar hősről beszélünk és nem egy magyar ügyben. Majd ha magyar lesz, akkor esetleg felállok.
márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 DK-s ***** válasza:
63%

Teljesen világos hogy erre utasítást kaptak.


Mindegy hogy hogyan akarják megmagyarázni, hogy miért nyalták puttler s'ggét.


Arról beszélünk hogy egy agresszív diktatúrában meggyilkoltak valakit, aki az ország jobbá tétele érdekében szembe merészelt szállni a diktátorral, és a fidesz szerint ez nem tiszteletre méltó.


Szét kell verni ezt a kormányt.

márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
#7 a diktátorok ellen fellépő embereket normális helyen állva tisztelik meg, főleg a halálukat. És azért volt 3. a pártja, mert egyrészt a választásokat valszeg elcsalják, plusz az első 2 ugyanaz a párt 2 külön néven, mindkettőben Putyin a góré.
márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!