Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Békemenetet idén sem rendeznek...

Békemenetet idén sem rendeznek már a fideszesek?

Figyelt kérdés
Csak kordonok mögé bújva beszél majd Orbán?

márc. 2. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem tökmindegy hogy hol beszél.
márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%

Igen, ennek biztonsági okai vannak, a nemzetközi helyzet illetve az ukrán konfliktus ezt nem teszi lehetővé, ki tudja milyen menekülteknek álcázott ukrán terroristacsoport szivárgott be országunk határán, azzal a céllal, hogy bosszút álljanak mert mi a magyar érdekeket képviseljük az ukrán értékekkel szemben.

Ha véget ér az ukránok háborúja az oroszokkal és újra béke lesz, akkor talán megint megnyilik a lehetőség effajta rendezvényekre, addig csakis kizárólag alaposan átvilágitott emberek kerületének Orbán Viktor közelébe. Sajnos eléggé indokolt ez az óvintézkedés.

márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
A lengyel pajtikat sem tudja már idebuszoztatni, a fogatlan közmunkások meg önmagukban kevesen lennének egy békemenethez.
márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt mondom Pelikán elvtárs, a nemzetközi helyzet, egyre fokozódik.
márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
2, a főni csak szimplán gyáva és nem mer kiállni
márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én remelem lesz békemenet. Olyan jó lenne újra nyugdíjas keresztény nénikkel és bácsikkal önfeledten k*rvaanyázni mindenkit, aki nem fideszes. Legjobb program minden évben.
márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
Minden évben megy a rinyálás a Békemenet meg Augusztus 20 miatt. Érdekes módon az LMBTQP vonaglást meg kell tartani, hadd lássanak bőrszerkós perverzeket a gyerekeink.
márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
#7 haver. Ki mondta, h vidd ki oda a gyerekedet? Normális vagy?
márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Putyin megtiltotta.
márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

5

Hát, ha gyávaság az, hogy nem akarja, hogy ukrán terroristák merényletet kövessenek el ellene, ne adj Isten a tömeg ellen, akkor hívjuk így, én inkább figyelmességnek hívnám. Szerintem, jó, hogy nem akarja a népet és magát felesleges veszélynek kiszolgáltatni, az ország rendjének felbomlásának veszélyéről még nem is beszélve...

Szerintem jelenleg ez az ország érdeke!

márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!