Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a többség azért...

Szerintetek a többség azért szavaz a Fideszre, mert nem talál jobbat, vagy valóban ilyen jó a Fidesz kormányzás?

Figyelt kérdés
márc. 5. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Nincs jobb alternatíva, ha lenne jobb, akkor másra szavaznának
Tényleg jó a Fidesz kormány sokaknak
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, melyik kormány is adott vissza egy évnyi SZJA-t...?
márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Régebben azért szavaztam rájuk mert nem találtam jobbat, de most már a Putyin haverság nagyon nem teszik, itt a vége.
márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Egy része identitáshiányos, aki a nemzethyeskedő, fúdejobboldaly mélykERESZtény mélynemzethy hazaffyaskodó pártban találja meg az identitást, annak ellenére, hogy minden hirdetettel szembe megy valójában, de mindig megmagyarázza az miért még is olyan amiben hisz.


Egy része egyszerűen ostoba, félrevezetett, nem jut el hozzá a valóság, csak a pártállami propaganda, vagy apró alamizsnákkal, orra elé lógatott juttatásokkal lehet boldogítani, miközben kizsebeli A PÁRT.


Van eg nagyon kis rész aki jól jár, azok a nagyon pártközeliek, nem az ostoba aki veri magát, hogy a zeszjéaaaaa, meg a csók, stb.

márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Eddig azért szavaztam rájuk mert az egykulcsos adó, törődtek a határon túliakkal,gyermeknevelési támogatások, viszont most már nem fogok Putyin miatt meg az unióellenesség miatt.
márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Sokaknak jó, de nem azért mert alapból olyan jó minden hanem mert csurran-cseppen a klánban egyre lejjebb és lejjebb a haverok közé is.
márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

1/5


Gyere adok egy ezrest de csak ha adsz 10 ezret. Gondolom nem érted....

márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Mi jobbikosok voltunk, de 2022-ben a Fideszre szavaztunk.

Szerintem is ez a legjobb párt, de amúgy Magyar megmondja, hogy megvettek mindenkit kilóra és ez látszik is.

Nem véletlenül nincs ellenzék.

márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek egy jelentős része csak azért szavaz a Fideszre, mert úgy gondolják, hogy az ún. haladó baloldal az egyetlen esélyes alternatíva.

Nem azt állítom, hogy minden fideszes emiatt szavaz rájuk, még csak azt sem mondom, hogy a többség, de ki merem jelenteni, hogy ha nyernének is, legalább nem kétharmaddal nyernének, ha tartana attól sok ember, hogy a Fidesz távozása esetén biztosan a “haladó” baloldal kerülne hatalomra.

márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tartana*
márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Csok meg nagycsaládos támogatás miatt szavaznak rájuk a legtöbben. Plusz vannak a powerkeresztény nyuggerek, akik a KDNP miatt x-elnek rájuk. Határon túliak szintén sokan fidesz szavazók, hiszen ők csak kapnak, amit kapnak a közösből, beleadni nekik nem kell semmit és be vannak fosva, h egy másik kormány elvenné a kettős állampolgárságukat.

Lényeg, h erős az a 3 milliós keménymag, de nem azért, mert olyan szipiszupi a kormány munkássága, csak ennek a rétegnek ez is elég.

márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!