Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt vajon nem fogja...

Bayer Zsolt vajon nem fogja megérteni, hogy az ő tetteinek, szavainak is van súlya?

Figyelt kérdés

" [link]


Bayer Zsolt blogbejegyzésben reagált a Magyar Állami Operaház előtt tartott szerdai tüntetésre. A publicista „egy rakás elmebetegnek” nevezte a résztvevőket, hozzátéve, hogy valószínűleg még életükben nem jártak az Operaházban."



Vicces, hogy pont azután nyilvánul meg ismét egy kultúráltat ez az ember, miután a kormánytagok hetekig azt sulykolták, hogy a baloldaliak nem vállalják a felelősséget mondataikért, cselekedeteikért!


Bayer miért nem vállalja? :DD



márc. 8. 08:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9: Látod, te is le tudtam írni, amit akartál és mégis itt vagy :)

Ennél durvábbakat látok nagyon sok fórumon, kommenteknél. És nemcsak konkrétan csúnya szavak, hanem a tartalmuk. Pl. hogyan ölnének vagy öletnének meg másokat, csak azért, mert nem ugyanazt gondolják.

Én nem értek vele egyet, szerintem undorító. Nekem még az is undorító, ami itt megy, viszont ettől még létezik. Az emberek nagy része sokkal undorítóbb dolgokat ír, mond, mint BZS cikkei.

márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
11, ajánlj, mongyá má nekem jó fórumot, olvasgathatnékom van, mert kényszerpihenőm van.
márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
bayer egy sunnyi patkány miért kellene neki válalni bármit ?
márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Bayer Zsoltnak igaza szokott lenni. Nagy múltú, tapasztalt ember, aki sokat tett le az asztalra.. Azt lehet mondani rá, hogy nem odaillő néhol káromkodó szavazat mond, ír le. Azonban kontextusban már nem az. Ezek csak kiragadott szavak.
márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. A panelprolik a belpesti, munkások még nem jártak az Operaházba legfeljebb kiskorukban osztálykiránduláson
márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Bayer Zsolt egy jellemtelen patkány.
márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#15 Szerelmes vagy, vagy ő finanszírozza az életedet?
márc. 8. 13:27
 18/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy igaza van.
márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#1 Kérlek kifejtenéd nekem bővebben, hogy miért van igaza egy vén provokátornak minden esetben, amikor a "gonosz libsi" fiatalokat gyalázza, de viszont a jobboldaliakat sosem, akármit is tesznek?
márc. 9. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!