Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen büntetést szabnátok ki...

Milyen büntetést szabnátok ki hogy ha valakit negatív jelzővel illetjük a politikai nézetei miatt (pl. Fideszesre azt mondjuk hogy birka)? És ezzel a büntetésel azt érnénk el hogy mindenki álláspontját elfogadjuk és így normális országban élhetnénk

Figyelt kérdés

márc. 11. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyet. Mondják csak nyugodtan, hogy birka. Jó az a kétharmad.
márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok a "safe place" híve. Ha a "birka" be van tiltva, akkor majd lesz más, mondjuk "akik Rogántól tudják meg az aktuális véleményüket".
márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy ellenzeki azt mondja egy fideszesre hogy birka, a fideszes pedig erre azt, hogy o nem birka, akkor mivel lehetne szerinted elerni, hogy mindketten elfogadjak a masik allaspontjat?
márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Szólásszabadság párti vagyok, felőlem mindenki mondjon mindenkire,amit akar. Olyan világban nem akarok élni,ahol ezt kezdik el korlátozni. Primitív bunkóságot nincs értelme büntetni, mindenki saját magát minősíti vele.

Én úgy szeretnék nem bunkó lenni, hogy közben jogilag megtehetném,de nem teszem,mert egy kultúrember vagyok. Ha viszont kötelezve lennék,h nem lehetek bunkó, onnantól már nem kultúrember vagyok ha nem teszem,hanem csak egy beszari,aki fél a megtorlástól.

márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szabnék ki senkire, semmilyen büntetést ezért.
márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk lehetne az embernek pontjai, aztán minden birka után levonnak egyet,

90 pont alatt nem lehetne net előfizetése

80 alatt 33,5% os adó helyett 50%-ost kéne fizetni

70 alatt nem lehetne mobilja

60 alatt nem ülhet autóba

...... meg kéne hozzá pár extra rendőr.....


Jahhh a fidesz komcsi elvtársai már jönnek, a tavaszi tekercs kommandó, a kommunista párt ott már alkalmazza, most jönnek az elvtársak tanácsadónak hogy az itteni kiszes kommunista 0rbán is ideológiailag megfelelően cselekedjen és ne hozzon szégyent a kommunista pártra.....

márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én már rég nem írtam rájuk, és amikor írtam nem éreztem pontosnak, volt birkánk és nagyon cukik, ártalmatlan állatkak, nagyon félősek. A meglepetés a levágasuk volt, akkor szomorú lettem, mert egy nyikot nem szól, ellenben a disznó visít, harcol több embernek kell lefognia. Ha már a fideszesek sokkal talállóbb lenne a csacsi.
márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Egy ilyen büntetést a fidióták sosem vezetnének be, mivel akkor nem lehetne habzó pofával b.zizni, sorosozni, libernyákozni, szegény Bayer Zsóti meg börtönben tölthetné az élete hátralevő részét! :))))


De amúgy szerintem a normális emberek sem helyeselnék ezt, nemcsak a fideszesek, mivel tulajdonképpen a véleményszabadság további korlátozása volna.


Az ellenzéknek és a gondolkodó embereknek ez az elveivel ütközik! A fideszeseknek meg az érdekeivel (hiszen ők folyamatos negatív kampányban, karaktergyilkolászásban és uszításban vannak).


Ráadásul a fidesznek ezer más módja is van az elhallgattatásra.

márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ban
márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Véleményem szerint azok, akik az eltérő politikai nézetek miatt másik embertársaikat negatív jelzővel illetik, önmagukat minősítik. Egy kulturált, tájékozott és normális értékrenddel rendelkező ember nem fog címkézni mást, de még azt is meg merem kockáztatni, hogy nem is lesz annyira elvakult a párthűségtől, hogy egy eltérő nézetet valló személyt elítéljen, esetleg meg is alázzon. Ez minden politikai oldalra, pártra, nézetre igaz.
márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!