Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kakadu bekérette pressmant...

Kakadu bekérette pressmant mert Biden azt mondta orbánék diktatúrát építenek?

Figyelt kérdés
4 év veszélyhelyzeti kormányzással és 14 év teljhatalommal, 10 alkotmánymódosítással, krumpliért vásárolt szavazatokkal még orbánéknak áll feljebb amikor egy szutyok diktátornak nevezik?
márc. 12. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem bírja az igazságot.
márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Annak senki sem örülne, ha egy szutyok diktátornak nevezi.
márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
#2: Csak annyit mondott, hogy diktatúrát épít, ami tagadhatatlan.
márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3# Azért a 150 milliárdos propagandával megpróbálják tagadni.
márc. 12. 16:47
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Én aztat mondom, hogy itt már nem épül az a diktatúra, hanem kiépült a diktatúra.

A ruszkigyerek engem is bekéret most a minisztériumába?

márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy diktatúrában ezt te le sem merted volna írni.
márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Majd figyeld meg, hogy jön értem Lánczi Tamás egy fekete autóval és bevisz az ÁVH-hoz... Magyarországon diktatúra van.
márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6# Az nem elég, hogy mindenkit aki a 200 ezres tüntetésen ott volt egyből többtízmillió forintért elkezdték karaktergyilkolni?


Vagy hogy 14 éve mindenki ellen folyik a propaganda és az origo többszáz pert veszített amit az állam kifizet? Vagy hogy különadókat vetnek ki a külföldi cégekre? Vagy hogy a lakosság nem fér hozzá a saját, hivatalos víztisztaság mérési adataihoz? Vagy hogy a kegyelmi ügyeket titkosítják és nem kell indokolni?


Te is jó nagy birka vagy.

márc. 12. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szóval 200 ezer embert épp most karaktergyilkolnak?

Birka lehetek, de ez nekem nem hihető.

márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Puha diktatúra van. Még EU tagok vagyunk keményebbet nem mernek, mert azért kéne az pénz. Akiktől tartanak, azokat próbálják ezerrel lejáratni. Kisemberek meg mondhatnak bármit, a hatalomra nem veszélyesek. Előző rendszer is diktatúra volt, de egy kocsmába mondhattam bármit, szidhattam a rendszert, annyira kis porszem voltam, nem foglalkoztak vele. Egyszer vittek el 81-ben, de semmi, csak csak 4 óra bent és tanács annyi volt, legyek csendesebb, mert esetleg elvernek.
márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!