Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a turbó magyarok?

Kik azok a turbó magyarok?

Figyelt kérdés
márc. 14. 20:16
 1/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
63%
Azok, akik kritikátlanul jobbnak tartanak mindent pusztán azért, mert magyar, beleértve az embereket is.
márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
A nemzetet utáló liberálisok szerint mindenki akibe egy kis hazafias érzelem szorult.
márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Aki pl képes kihozni azt, hogy a máv jobb mint az egész német vasút.
márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ami magyar eleve csak jobb lehet.
márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D-Mano ***** válasza:
44%

Attól függ, kit kérdezel...:

-egy globalista (bal/lib/progesszív/haladár stb.) szerint bárki az, aki egy hajszállal is jobban előtérbe helyezi a saját népét, nemzettestvéreit, mint a többi embert.

-én pl. az előbbi csoport szerint hiper-turbó magyarnak számítanék, hiszen nemcsak előtérbe helyezem magyar testvéreimet, hanem igaz történelmünket is képviselem a "hivatalos" meghamisított történelmünkkel szemben.

-de szerintem is léteznek "turbó-magyarok": A) ők azok, akiknek nincs élete, kannásboron ÉS/VAGY interneten, videójátékokon élnek, és a saját értéktelenségüket azzal, és annak hangoztatásával próbálják kompenzálni, amit (nem ők maguk, hanem) az őseik tettek; B) turulos tetkóval vonulgatnak, ordibálnak vagy bűnöznek, sok esetben vállalhatatlan és a magyarokra a nyilas g. ciken kívül soha nem volt jellemző náci sz. rságokat hangoztatnak.

Megjegyzés: turulos tetkóval nagyon sok jóravaló és értékes magyar is "vonulgat", a fentiekhez képest úgy tudod megkülönböztetni őket (bár a libsiknek ez úgy sem fog menni...), hogy ők nem képviselnek, hangoztatnak vállalhatatlan náci sz. rságokat. (És most ne a libsik szerinti "nácizmust" vegyük itt alapul, mert szerintük már az egyszerű hazaszeretet is a Hitleri mélységeket súrolja...)

márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg is kaptad a választ a néhány válaszoló személyében :D


Egyébként az 1-es jól leírta.

Magyarország az EU egyik legszegényebb országa, ahol a lakosság nagy része indolatlanul beképzelt, de mindenben rosszabb, mint az átlag külföldi: éretlenebb, butább, szolgalelkűbb.

Ezt pedig turbómagyar emberek meg gyakorlatilag löttyedt, maximum átlagos képességű prolik magyarok csoportja, akik elhiszik, hogy a a magyar mindenben jobb, minket irigyel stb., vinnyognak Trianon miatt stb.

márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 19:05


Tehát akkor,ha én vagyok e cnc üzem igazgatója,és alkalmaznék egy csehet,akinek van 20 év tapasztalata, nem egy magyar ifjú titánt aki most jött ki az iskolából.Vagy egy csapat sportigazgatója és inkább egy külföldi légióst vásárolnék meg ,aki mögött már van 6 lejátszott szezon és nem egy sportakadémiáról kiderült szintén magyar titánt. Akkor én libsi vagyok?

márc. 16. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!