Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál, ha a városod...

Mit szólnál, ha a városod utcáit egy másik ország zászlójával díszítenék ki?

Figyelt kérdés

Sepsiszentgyörgyön magyar nemzeti színű szivecskékkel lettek feldíszítve az utcák. Mit szólnak ehhez a románok? Mit szólnál, ha ez fordítva lenne?


[link]



márc. 15. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ország zászlója, hanem nemzet zászlója. Elvárom, hogy egy EU-tagállamban magyar zászlóval, kokárdával lehessen ünnepelni a magyar nemzeti ünnepet a romániai magyar kisebbségnek. Ugyanakkor éntőlem kitűzhetik a Békés megyei románok is a román zászlót. Google Maps-en megnéztem, és találtam is olyan román kisebbséggel rendelkező békés megyei települést, ahol a művházon van magyar és román zászló is és magyar és román felirat is. Ők laknak azon a településen, úgyhogy nem látok semmi kivetnivalót ebben.
márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10


Te most komolyan reális kérdésnek tartod azt, hogy én egy szál magánemberként miért nem szedek le 2 falunyi ilyen típusú zászlót szinte mindegyik villanyoszlopról?


[link]

márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Jaaaaa, ez jó nagy, azt hittem ilyen pici kis rudas zászlók vannak kint, mert azt könnyen ki lehet kapni a tartójából.
márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11


Az tök jó. Romániában középületre nem lehet magyar zászlót tenni.


Kézdin a zászló ügy mindig előjön időről időre. Sokszor még akkor is, ha magánházon van...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem különösebben érdekelne. Eddig is voltak mindenféle zászlók Pesten.
márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 legalább nem néptelenednek el azok a falvak
márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!