Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szentkirályi tud róla hogy...

Szentkirályi tud róla hogy semmi esélye sincs?

Figyelt kérdés
Annyian utálják a fideszt hogy a szavazás csak formalitás.

márc. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ismerem őt személyesen, nem tudom, hogy milyen ember, de a nyilvános szereplései alapján, én nem őt tartom a legélesebb késnek a fiókban... és, akkor még diplomatikusan fogalmazok.

Egy báb. Ezt mondták neki, ezt csinálja, gondolom, jó sok pénzért és tök mindegy, hogy nyer-e, ő akkor is megkapja ezt a jósok pénzt.

márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Kell neki a jó sok pénz.
márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Van esélye, ha onlyfans oldalt indít, ahova a bizonyítottan rá leadott szavazat a belépő.
márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ken és Barbi. Aranyosak.
márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy tudja. Ez csak színjáték. Pár hónapig eljátsza hogy Ő a fidesz jelőltje, aztán megy vissza a rég állásába. Lényegében ez egy pár hónapos alkalmimunka.

A fidesz nem talált senkit aki elválalta volna, ezért kijelőlt egy állami alkalmazotat. A gyenge olcsó kampányból is látszani fog, hogy KAMU.

márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elmondták neki.
márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Azért jó, ha észnél lesztek, mert ha ezek ráindítják a Karácsonyra a Vitézyn, a Magyar Péteren, a Puzséron, meg a Kutyapárton át a Húsvéti nyúlig minden eszelőst és elmebeteget, meg még a száztizenhatos számú kunmadarasi bicikliegyletet is, akkor elég lesz a Fidesznek nyolc százalékkal is nyerni, és úgy fognak mosolyogni rajtatok, hogy az nem igaz.

Ha valakik még az ellenzéki pártgyülekezetnél is hülyébbek tudnak lenni, akkor az az ellenzéki szavazótábor. Ne dőljetek hátra kényelmesen, mert nem lesz jó vége!

márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Jó a csaj én rá szavazok, a Geri nem tetszik mert utálom a bringásokat.
márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7) észnél lesznek nyugi.nézd meg hogy Berki Úrra mennyien szavaztak anno.
márc. 16. 00:36
 10/10 A kérdező kommentje:
7) Magyar Péter hogy jön ide? Nem értem.
márc. 16. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!