Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki Toroczkai László főnöke?

Ki Toroczkai László főnöke?

Figyelt kérdés

#választás #miniszterelnök #EP #Mi Hazánk #Tucsek #Mátyás király leszármazottja
márc. 15. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
de hát a Mi hazánk tényleg fideszes
márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alex Fly ***** válasza:
13%
@5: így van. Ezért kell a mihasznáknak is egy führer...
márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok egy Torockai drukker, de afölött képtelenség elsiklani, hogy gyakorlatilag bárhol, bármikor, összeszedetten, jól felépítetten képes összefoglalni is és részletezni is bármit, amivel kicsit is foglalkoznak. Ez amolyan vezetői allűr, így lehet ténylegesen kormányozni. Nem elképzelhetetlen, hogy a színfalak mögött olykor kénytelen dörgölőzni "magasabb érdekek nevében eljáró" figurákhoz, ez maga a politika, semmi okunk meglepődni. De eléggé hangsúlyozta mindig, hogy ez nincs így. Ha az a kérdésed, hogy saccunk szerint ha többségbe kerülnének, ugyanazok az érdekek kormányoznák-e az országot a valóságban, mint jelenleg, erre én annyit tudok mondani, hogy eléggé esélyes. Nem hülye gyerekek, meg lehet győzni őket is rövid úton.
márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Toroczkai az ördög cimborája!

Isten őrizzen meg tőle.

márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
orbán és Putyin egyszerre.
márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!