Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Magyar Péter új...

Szerinted Magyar Péter új pártja melyik párttól fogja a legtöbb szavazót elszedni?

Figyelt kérdés
márc. 16. 18:44
A kérdező szavazást indított:
DK
Mi Hazánk
Fidesz
Kdnp
Momentum
Kutyák
Mindenki Magyarországért
Más párt
Kb. ugyanannyi szavazót vesz el mindegyik párttól.
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Fidesz, mivel a többi párttól nincs is mit elszedni.
márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én megpróbáltam összeszámolni azon pártok listáját, amik 2010 óta alakultak Magyarországon és nem "dr. Gödény" féle kamupártok, vagyis tényleges politikai munkát végeznek, vagy végeztek, 2 választás közt is:

DK

Együtt

Mi Hazánk

Második Reformkor

Kétfarkú Kutyapárt

Momentum Mozgalom

Mindenki Magyarországa Néppárt

Párbeszéd - PM

(Bár a Fehér Holló párt nagyon nyomta a lelkem, hogy feltegyem-e, végül lehagytam a listáról és remélem, hogy más nem maradt ki)


Ezen pártok, a politikai skála legszélesebb spektruma közt találhatók, mind. Ennyi párt közül, melyik tudta leginkább megszorongatni 0rbánt?


Segitek, egyik sem. Nincs szükség a magyar politikában még egy pártra, vagy még egy politikusra. Azt kellene megérteni, hogy az a rendszer, amiben Magyarország ma van, egy diktatúra és, amig ilyenek a feltételek, jöhet, akárhány politikus és párt, nem fog nyerni ebben a rendszerben, mint, ahogy a fenti lista bizonyitja, hogy eddig sem tudott egyik sem.

márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem Orbán unió meg mindenellenessége és Putyinhaversága miatt lesz esélye az ellenzéknek.
márc. 16. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a választások előtt, éjjelente reszelik a választási törvényt, irják át a körzeteket, a pártfinanszirozási rendszer nonszensz, 0rbán 400 milliárdot osztott szét 2 éve, és az ellenzéket 400 millióért támadja, mint dollárbaloldal. Bárkit lejáratnak, minden eszközük megvan rá.

Nincs az az ember, aki normál keretek közt győzni tudna ilyen körülmények közt.

A fenti pártok indultak, külön, indultak félig összefogva, teljesen összefogva, volt, hogy többen nem szavaztak 0rbánra, mint rá. Egyszerűen, aki ezt nem érti és abban bizik, hogy le lehet váltani normál keretek közt, az, már bocsánatot kérek, de nem érti, hogy mi történik ebben az országban.

márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, pont azért jött létre ez a “párt”, mert a Fidesz érzi a rizikót. Így csinált magának egy ellenzéket, ahova átülnek majd a tagok 2-3 év múlva.
márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én optimista vagyok. 🙂
márc. 16. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogsz ábrándulni, mint, ahogy sokunk 2018 után erre rájött.
márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha Magyar Péter veszélytelen a fideszre, akkor miért költöttek másfél hónap alatt 50 milliót a lejáratására?

Én nem állítom, hogy simán tud nyerni. De lehet olyan a bolygók együttállása, hogy akár... A politika kiszámíthatatlan, arra se számított senki, hogy egy vidéki ügyvéd kirobbant egy olyan botrányt, amibe belebukik a köztársasági elnök és az EP-listavezető. Ha MP-nek szerencséje van, akkor jön egy-két botrány még a fidesz körül, ami megerősíti. És nagyon fontos persze, hogy milyen emberekkel tudja körülvenni magát, illetve mennyire tudja megszólítani a vidéket. Az tény, hogy óriási igény van egy új, reményteli vezetőre. Mi sem mutatja jobban, mint az, hogy a jellemzően elég pontosan kutató Medián felmérése szerint már akkor 13% szavazott volna rá, mikor még hevesen tiltakozott, hogy indulni akar a választáson és se pártja, se programja nem volt. És ezzel minden ellenzéki pártot megelőzött...

márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mind a fideszesek, mind a klasszikus baloldali szavazók (MSZP, DK, Párbeszéd), mind a Mi Hazánkosok, köszönik szépen, van pártjuk, világnézetük. Olyan, amilyen, de van nekik.

Úgyhogy a 14 éve "középen" vergődő, nyuggerező, gyurcsányozó, szent, tiszta és üresfejű zavarosban, ami a Gyurcsánynál is rettenetesebb már, de tényleg az, lehet számítani újabb súlyos kavarodásra. Jó étvágyat kedves kutyák, macskák, elempék, momentumok, Puzsérok, Schifferek, Mária nagyasszony kicsi fia...

Komolyan azt gondolja bárki is, hogy ez majd az Orbánból meg a Gyurcsányból fog levenni? Az az, amiből nem fog. Megjegyzem, sajnos... A gyurcsányozó-orbánozó "közép" meg már le lett mérve párszor mekkora is, akárhogy hívják majd.

márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhonnan, de ami ettől jelentősebb lehet, az a bizonytalanok.
márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!