Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik rosszabb? Gyurcsányékra...

Melyik rosszabb? Gyurcsányékra, vagy a pedofilsegítőkre szavazni (fidesz)?

Figyelt kérdés
márc. 17. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mindegyik egy nagyon buta ember, aki utálja magát, a gyerekeit,, stb..
márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na...melyik lesz a váltópárt név szerint? 14 év után már jöhetnétek egy válasszal.
márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ameddig a fidesz 14 év alatt ezermilliárdokat helyezett át állami tulajdonból magán, oligarcha tulajdonba, és lefizet mindent és mindenkit, addig itt nagy változás nem lesz.


Az ország szépen lassan lezüllik. És ennek tapsikolnak rengtegen. De én örülök, mert azt a habzószájú fideszes nyugger, aki 1 évet kénytelen várni egy egyszerű orvosi vizsgálatra, legalább nem fogja sokáig húzni.

márc. 18. 11:37
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Oké, de melyik párt lesz név szerint, aki leváltja őket?

márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért kérdezgeted ezt, mert ne m érted a lényeget. Ma van egy kormány, ami mindent tönkretesz. már nem is a sok milliárd lenyúlása számít (pedig mennyi mindent rendbe lehetett volna hozni ezzel a pénzzel) Ma már sokkal veszélyesebb az a szellemi lenullázódás, ami mindent (azt is, ami lehetséges!) lebénít. Ezért ma nem az a kérdés, ki legyen helyettük, hanem az, valaki legyen helyettük. Mindegy ki (nem teljesen, Gyurcsány ugyanezt csinálná kissebben, a többi egyszerűen csak nem ért hozzá).


Ekkora diktatúrában nincs jó meg rossz, csak nagyon rossz és kevésbé rossz van, tehát lényegáben mindegy, ma ki váltja le a Fideszt. Csak váltsa le!!!


Aztán pár év múlva, ha egyáltalán sikerül valamennyire a normalizálódás, akkor jogos és értelmes lesz a kérdés: de konkrétan ki kormányozzon? Tehát majd akkor! Most csak annyi, legen vége! Bárhogy!


Ezt kellene megérteni.

márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14

Jövőbe látok, vagy mi? Megnézem a kristálygömbbe oké?

márc. 18. 13:14
 17/18 anonim ***** válasza:

15


De olyan opció nem lesz a szavazó lapon, hogy "Csak legyen valaki."

Ott pártokra kell voksolni.

Egyébként is gyakran olvasom, hogy aki nem fideszes, az mindig tájékozott, olvasott, iskolázottabb. Erre egy ilyen tök egyszerű kérdés feladja a leckét 14 éve? Helyette terelést kapok.

Ha lesz olyan a szavazólapon, hogy "Csak legyen valaki", akkor majd behúzom, de ilyen nem lesz. Vagy pártra, vagy pártszövetségre kell voksolni. Senki nem tudja leírni név szerint, hogy ki legyen a váltópárt.

márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16


Azért ez nem így megy. Mivel perpill azt látom felőletek, hogy ne legyen a fidesz, de helyette meg...hmm...ki is legyen...nem tudom...bárki...vagy senki...vagy nem tudom...

Szedjétek már össze magatokat, és nekem is írjatok egy pártnevet. Mert ha azt írom, hogy a Mi Hazánk, akkor az nem jó, a DK sem jó, a Momentum sem jó, bármit írok az sosem jó. Itt a lehetőség, ha tényleg olyan hiper műveltek vagytok, akkor lássuk, mivel álltok elő.

Szedjétek már össze magatokat 2010 óta, mert hümmögéssel nem lesz váltás, értve vagyok?

márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!