Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszesek ki lehet az...

Kedves fideszesek ki lehet az a Tóni Barbara Ádám a Schadl ügyben amit a független " ügyészség véletlen nem vizsgal?

Figyelt kérdés

márc. 18. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Rogán T, Rogán B, Nagy Ádám
Rogán T, Rogán B, Nagy Ádám
7 szavazat
1 2
 1/16 hypno ***** válasza:
79%
Egyik sem, mert Rogán T, Rogán B, Nagy Ádám.
márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Há' micsináljanak, ha ennyibű nem tuggyák szegínyek?? :DDD
márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon érdekel, mert nem merült fel, hogy "Tóni" bűncselekményt követett volna el. Bárki beszélgethet bárkivel, na és.
márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Végülis csak egy koncesszióz akartak maguknak kiirattatni. Gondolkozz őszintén kedves fityes hívő
márc. 18. 11:27
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Amig nem irja meg az 0rig0, hogy Barbara veri Tónit, aki egyébként is alkoholista drogos és még lepkegyüjtő is mellé, addig nincs is ilyen ügy.
márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

4


Esetleg felvilágosítanál, hogy milyen bűncselekményről tudsz, amit az ügyészség nem vizsgál? Ti úgy is olyan okosak vagytok, akkor láss el valami értékelhető infóval, ami nem ócska közhelyek puffogtatásában merül ki.

márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
6, tele volt vele a média, ha én tudok róla, aki alulirottan soha nem voltam a legélesebb kés a fiókban, nem hiszem, hogy olyan nagy feladat lenne egy nálamnál jóval felvilágosultabb embernek utána járni ennek.
márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
4: Konkrétan milyen bűncselekmény történt szerinted? Ha én azt mondom, hogy hogy beszélgetni akarok Gyurcsánnyal, akkor le kéne csukni Gyurcsányt, mert én beszélni akartam vele?
márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koncesszió felosztásáról volt szó te buta
márc. 18. 17:26
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Olyan érdekes...bezzegnyugaton ezt elintézik annyival, hogy lobbiztak.
márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!