Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal a vélekedéss...

Egyetértesz azzal a vélekedéssel hogy bármelyik párt jobb lenne mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
Kormányzás

márc. 18. 14:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#4 Azt nem fogjátok fel, hogy nem írják felül az áldozatok jogait, egyszerűen vannak jogaik. Az, hogy titeket a normális társadalmak alapját képző jog felháborít már önmagában elmond sok mindent.

A Mi Hazánk esetében még a visszmenőleges ítélkezés és büntetés is bejönne a képbe Toroczkai Úr megszólalásai alapján, amely már csak az abszolút diktatúrákra jellemző.

márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tökmindegy ki ül a főszékben, csak senkinek ne legyen kétharmada, senkinek se legyen lehetősége az elmeháborodott agyszüleményeit valósággá konvertálni.
márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

"Én meg veled nem értek egyet."

Ez a szép a világban, hogy sokfélék vagyunk, nem értünk egyet egyes dolgokban.🙂


"Egy kétharmados DK kormány az alaptörvény eltörlésével, és az alkotmány, valamint a választási törvény visszaállításával kezdené."

Legalábbis ezt ígérik (én meg nem hiszem el, hogy meg is tennék). A Fidesz is ígért minden szépet 2010-ben, tudjuk, hogy hazudtak. A DK sem tartaná a szavát, ebben biztos vagyok.


"És szerintem teljhatalom birtokában, megindulna a leszámolás. Bocs. ELszámolás. 🤣"

Szerintem meg nem. Ahogy az ígértekkel ellentétben Orbán sem számoltatta el Gyurcsányt, úgy fordítva sem történne ilyesmi. Kéz kezet mos.

márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
A DK, Fidesz, Mi Hazánk "szentháromságon" kívül bárki jöhet!
márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 DK-s ***** válasza:
48%

#13-nak:


Én pedig tudom, hogy ha nem ezekkel kezdenék, a tagság AZONNAL leváltaná a p'csába Gyurcsányt!


Nálunk a TELJES TAGSÁG dönt, nem egy csókos holdudvar, mint az ÖSSZES többi pártban! És mindenki szomjazik O1G "vérére".

márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 DK-s ***** válasza:
23%

Ismét #13-nak:


Ha a DK kétharmadot kapna, azt a párt alapszabályzata értelmében a TAGSÁG kapná.

márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Én pedig tudom, hogy ha nem ezekkel kezdenék, a tagság AZONNAL leváltaná a p'csába Gyurcsányt!


Nálunk a TELJES TAGSÁG dönt, nem egy csókos holdudvar, mint az ÖSSZES többi pártban!"

Kétlem. Gyurcsány pontosan ugyan olyan személyi kultusszal rendelkezik a DK-ban, mint Orbán a Fideszben. Lényegtelen, hogy papírforma szerint mi a szabályzat.


"És mindenki szomjazik O1G "vérére"."

Gyurcsányéra is rengetegen szomjaztak, pláne a Fidesz szavazók között, mégsem lett semmi belőle. Mert a két bálvány (Orbán és Gyurcsány) gondosan fedezik egymást.


"Ha a DK kétharmadot kapna, azt a párt alapszabályzata értelmében a TAGSÁG kapná."

Az alapszabályzat értelmében, tehát max. papíron. Nem hiszem, hogy a gyakorlat ezt igazolná és nem akarom tesztelni, mert nem bízom a DK-ban (sem).

márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

13:

Az elszámoltatást leszámítva (Gyurcsányt eleve nem lett vopna miért amúgy) a Fidesz pontosan azt csinálta 2010 után, amit előtte hirdetett. Maffiaállamot épített, illetve populista intézkedéseket hozot, amelyek az egyszerű emberek körében népszerűek, de rossz irányba vezetnek. Már 2002 után látni lehetett egyértelműen, hogy ez az irány.

márc. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 DK-s ***** válasza:
15%

#17-nek:


Tehát érted amit leírtam, csak nem hiszed. 🤣


Ha a DK kétharmadot kapna, és Gyurcsány nem azzal kezdené amiket felsoroltam, azonnal bizalmatlansági eljárás indulna ellene. Tudod miért?


Mert a tagságból BÁRKI megindíthatja. És bármilyen döntéshozatali eredmény megtámadható bárki részéről. És ezekben az esetekben a párttagság többségi szavazata fog dönteni.


Szerinted hány "percig" maradna a DK elnöke?

márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 DK-s ***** válasza:
15%

Ismét #17-nek:


Veheted úgy is a szavaimat hogy az elsők között lennék, aki benyújtaná a bizalmatlansági indítványt!

márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!