Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha magyar Péter bántalmazó...

Ha magyar Péter bántalmazó volt a feleségével, akkor hogy lehet, hogy heti váltásban nála lehetnek a gyerekek?

Figyelt kérdés
márc. 19. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem volt az
márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Úgy, hogy Varga Judit nem teregette ki a családi szennyest.
márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

#2

Jó nagy féreg akkor!

Inkább nem mond semmit és verje tovább a gyerekeket is csak az emberek meg ne tudják. Gusztustalan…

márc. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
3: Senki nem mondta, a gyerekverést, Magyar Péter is csak asszonyverésről beszélt. Ne feledd, ezt ő dobta be, nem más.
márc. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Sehol sem említik, hogy bántalmazta volna, veszekedésről készült jegyzőkönyv. De nyilván lehet valami a füle mögött, ha a video után ilyesfajta mosakodásba kezdett..
márc. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

“ Magyar Péter is csak asszonyverésről beszélt. Ne feledd, ezt ő dobta be, nem más.”


Remélem egyszer te is szemen köpöd magad.

1. Magyar Péter családi vitáról beszélt, szó sem volt asszony verésről az ő szavaiban(állítólag még a jelentésben sem.)

2. Ő maga jött vele elő?😂😂 miután újságírók megkeresték ezzel. Nem elkezdett haknizni, hogy haha mi veszekedtünk a Judittal, hanem valami patkány, jogtalanul kiszivárogtatta, ezt azért ne felejtsd el.

márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2. Persze a bírósági tárgyaláson nem akarta kiteregetni a szennyest inkább legyen egy ilyen férfival a gyerekei most meg hogy politikája pályáira tört, most már ki lehet teregetni
márc. 20. 07:06
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó kérdés. Szerintem sem volt az.
márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
7: Hát Magyar Péter állt ki a nyilvánosság elé, meg állt politikusnak, ekkor számítani lehet arra, hogy alaposabban utánanéznek valaki múltjának. Amúgy a kiteregetést Magyar Péter kezdte.
márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

“ Amúgy a kiteregetést Magyar Péter kezdte.”

Az én véleményem szerint, ez nem kiteregetés.

A mondandod elején teljesen igazad van, aki politikai pályára áll az számítson egy erős átvilágításra, mind hivatalos szervek által mind “újságíró” által.

Itt szerintem a baj az, hogy egyértelműen visszaélést elkövetve “derült ki” valami. Szerintem ezen jogosan van felháborodva.


És ő nem arról kezdett el beszélni, hogy jujj a Varga Judittal ők, hogy és mennyit vitáztak, hanem arról, hogy amint politikai pályára lép, bűncselekményt elkövetve ellene lejárató kampányt indítanak. Ami szerintem jogos.

Remélem tényleg ki lesz derítve, hogy egy újságíró, hogy tud hozzáférni egy rendőri jelentéshez.

márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!