Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Karácsony elutasítottsága...

Ha Karácsony elutasítottsága ilyen magas, sokan elégedetkenkednek vele, miért ő mégis a legnépszerűbb politikus Budapesten?

Figyelt kérdés
Szentkirályi, Vitézy fideszesek, rájuk nyilvan nem szavazunk. De hogy lehet Karácsony ilyen népszerű, ha tele van ez az oldal elégedetlenkedő kommentekkel?

márc. 21. 13:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A hazugságot nevén nevezni a tény kémondása, és nem minősítgetés.


A hazogságot mondó ember hazug, és ez is tény, nem személyeskedés. Mint ahogy a tízéves fiúra azt mondani, hogy tízéves fiú nem személyeskedés.


A kérdést fel lehetett volna tenni hazugság nélkül is, de te is beszálltál a személyeskedésbe.


Na de ennyit rólatok.

ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
46%

31#

Ez nekem zavaros, de mindegy.

Karigeri teljesítméyeinek felsorolását vártam volna.

ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Én meg egy hazugságmentes kérdést, de látom, nem megy. És ez egyáltalán nem zavaros, hanem egyértelmű. De nekem is mindegy.


De eddig jött a hazugság, a személyeskedés, és az, hogy mit "vártál volna".

Szóval tényleg mindegy.


Én a helyedben úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "Mik voltak Karácsony Gergely politikai teljesítményei?"


Na mindegy. Helló.

ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Akkor arra válaszolj -szavaiddal élve- hogy "Mik voltak Karácsony Gergely politikai teljesítményei?" Szó szerint másoltam - szerinted így kellett volna kérdeznem, ám legyen.

De ugyanezt kérdeztem már vagy négyszer, válasz erre még mindig nem jött...

Kezdem azt hinni, hogy te egyet sem tudsz megemlíteni.

ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"A hazugságot nevén nevezni a tény kémondása, és nem minősítgetés."


De semmit nem neveztél néven! Nem fogod fel?

Ha alaptalanul, indoklás nélkül valaki hazugnak nevezel, akkor az kőkemény személyeskedés, mert személyét támadod és nem azt, amit mond.

ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Hányas hozzászólásaidban kérdezted ugyanezt? Ha felsorolod azt a bizonyos legalább négyet, akkor készséggel válaszolok. De eddig csak olyanra emlékszem, amelyikben a kérdés maga is hazugság volt, és ezt jeleztem is. És ha ez így van, akkor ez a kijelentésed is csak egy újabb hazugság. ;)
ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
45%

Én strapáljam magam azért, mert te nem tudsz egyet sem mondani azon teljesítményei közül, amiből szerinted több is van!!!!???

Válaszoltál minden kérdésre, de csak mellébeszéltél, meg hazugnak neveztél, ahogy most is.


Azért remélem az éjszaka tudok aludni ilyen sértés után is.🤣

ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!