Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett hirtelen Magyar...

Miért lett hirtelen Magyar Péter a megváltó? Hol vannak az elveitek?

Figyelt kérdés

A kérdés leginkább a baloldaliak szól. Évek óta saját elveiteknek mondotok ellent, mindezt úgy, hogy még mindig felsőbbrendűnek, civilizált nyugatinak képzelitek magatokat.

Folyamatosan beszéltek a korrupcióról, mindenkit lenéztek, de olyan tényt ignoráltok, hogy Magyar Péter ÉVEKEN keresztül benne volt mindenben a felesége által, érdekes módon amíg együtt voltak sosem zavarta a Fidesz ügyei. :) Ilyen az egyenes, becsületes ember? Sosem tanultok a hibáitokból? Inkább megválasztanátok a következő Orbánt, csakhogy a mostani eltűnjön?



márc. 21. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel, hogy Magyar Péter is korrupt, inkább ő lopja szét az országot
Szégyen, hogy a baloldaliak sosem tanulnak a hibáikból
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó, csak mindenki vár egy politikust aki új arc és tisztességes hátha ő az.
márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondják a fidesz korrupt lop meg ner bárók ha ez igaz lehet hogy ez az ürge fogja a tényeket szolgáltatni.
márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én értem, de azért mindenféle jöttment b*rmot ne kezdjünk már el sztárolni, aki ugyanúgy a rendszer része volt a válásig.
márc. 21. 16:57
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne , kell már valami valtozás.
márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na az ilyen mentalitás miatt tart ott az ország, ahol most.
márc. 21. 17:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lélektani okai vannak. Az ellenzékiek annyira kormányváltást szeretnének már, hogy már őt is elfogadják. Végül is tanult, jó a megjelenése, megnyerő.
márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett ez már hatezerszer megmagyarázva nektek? Vagy nem olvasod itt a kérdéseket és válaszokat, vagy szándékosan tetteted a hülyét és teszed fel ugyanazokat a kérdéseket 6001-edjére is.
márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy megbízom benne, de!!! amennyiben valaki - legyen akármilyen oka - felismeri azt, hogy ez a rendszer egy trágya, és segít a lebontásában, akkor el lehet nézni neki esetleges korábbi dolgait.

Olyan ez, mint mikor egy maffiózó vádalku keretében segít lecsukatni csomó fejest...Bűnös ő is? Persze, viszont az ő korábbi bűneinél sokkal jelentősebb problémát old meg, így a baklövései elnézhetőek.

Akármit is csinált korábban ez az ember, ha segítene Orbánt eltakarítani - ez elmélet, sajnos nem fog megtörténni -, akkor minden meg van bocsátva...

márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, még ennyit a végére: főleg úgy, hogy ez a rendszer láthatóan már csak belülről dönthető még.
márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Ki akar baloldali váltást!? Szinte senki az ellenzékben, azoknak ott a Gyurcsány meg az mszp. Ott is tartanak ahol vannak.

Én sokkal inkább egy nyugatbarát polgári kormányt akarok olyan mint pl Orbám RÉGEN volt. Nem ezt a hazaárulót. Magyar Péter pont ilyennek tűnik.

márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!