Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesled, hogy Áder János...

Helyesled, hogy Áder János kegyelmet adott a korrupció miatt jogerősen 5 évre ítélt volt balmazújvárosi polgármesternek?

Figyelt kérdés

“Áder János volt köztársasági elnök is hallgat indokairól, aki úgyszintén tisztázatlan körülmények közt adott államfői kegyelmet Veres Margit volt balmazújvárosi polgármesternek, akit 2018-ban hivatali vesztegetés elfogadása miatt öt év letöltendő börtönbüntetésre ítéltek, ám egy percet sem kellett a rácsok mögött töltenie.”


[link]



márc. 22. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és helyeslem, biztos jó oka volt rá
Fideszes vagyok de nem helyeslem
Mihazánkos vagyok és helyeslem, biztos jó oka volt rá
Mihazánkos vagyok és nem helyeslem
Talpramagyaros vagyok és helyeslem, biztos jó oka volt rá
Talpramagyaros vagyok és naná hogy nem helyeslem
Egyéb ellenzéki vagyok és helyeslem, biztos jó oka volt reá
Egyéb ellenzéki vagyok és nem helyeslem
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért a biztonság kedvéért még kinyíratta a legfőbb riválisát, mégha korábban már munkatáborba is küldte Szibáriába. Elég biztosra ment, nem nagyon volt más eredményre esély.
márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. Ez nem értem, hogy miért ehhez a kérdéshez ment válaszként, nem ide szántam.
márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gond, ismerem a fazont aki azt a kérdést írta ki amit a válaszolni akartál, átadom neki
márc. 22. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Mivel nem ismerem a körülményeket, nem tudok róla véleményt nyilvánítani. Én amúgy senkinek nem adnék kegyelmet, de az én vagyok.
márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!